Coinbase Piyasalarında Patladı: Pawtocol (UPI) Nedir?

Coinbase Piyasalarında Patladı: Pawtocol (UPI) Nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: Coinbase Piyasalarında Patladı: Pawtocol (UPI) Nedir?

Coinbase kısa süre önce Pawtocol (UPI)’u listeledi. Bu gelişmenin ardından kripto paranın fiyatı sert yükseldi. Peki Coinbase piyasalarına giren Pawtocol (UPI) nedir? Teknik incelemeye göre, Pawtocol LLC, Blockchain teknolojisinden yararlanmayı ve evcil hayvan bakım endüstrisinin çehresini değiştirmeyi hedefliyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Coinbase piyasalarına giren Pawtocol (UPI) nedir?

Teknik incelemeye göre Pawtocol LLC, Blockchain teknolojisinden yararlanmayı ve evcil hayvan bakım endüstrisinin çehresini değiştirmeyi hedefliyor. Evcil hayvan temelli bir ekonomiye odaklanan Blockchain tabanlı bir platform geliştirmeyi amaçlıyor. Pawtocol, Blockchain teknolojisini kullanarak evcil hayvan hizmet sağlayıcıları, evcil hayvan ebeveynleri ve evcil hayvanlara yönelik ürün üreticilerinden oluşan küresel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyor.

Pawtocol, evcil hayvanların yaşamlarını iyileştirmek ve daha uzun yaşamalarına yardımcı olmak için veri ve teknolojiyi kullanmayı hedefliyor. Bu protokol, evcil hayvan bakıcılarına yardımcı olmak için yapay zeka ve nesnelerin interneti (IoT) cihazlarını kullanır. Örneğin, Pawtocols AI’nın kişisel verileri ve topluluk tarafından sağlanan korelasyonları değerlendirerek evcil hayvan bakımı önerilerinde bulunması bekleniyor.

BTC Piyasası: Coinbase Piyasalarında Patladı: Pawtocol (UPI) Nedir? 1

UPI tokeni nedir?

UPI tokeni, Pawtocol’un yerel tokenidir ve evcil hayvanlarının verilerini yükleyen kullanıcıları teşvik etmek için kullanılabilir. Şirket kısa süre önce Colin Jordan’ı CEO (CEO) olarak atadı ve Blockchain destekli platformu başlatması bekleniyor. Bay Jordan daha önce Silikon Vadisi’nde bir hizmet olarak yazılım sağlayıcısı (Saas) olan Egnyte’de liderlik pozisyonundaydı. Pawtocol’un pazara açılma stratejisini geliştirmesi ve yürütmesi bekleniyor.

Sonuç

Bu makalede Pawtocol (UPI) nedir? sorusuna sizlerle birlikte yanıt aradık. Bu makale sadece bilgilendirici amaçla kaleme alınmıştır. Bu nedenle herhangi bir yatırım kararınıza referans gösterilemez! Pawtocol (UPI)’e ve diğer kripto paralara kendi detaylı araştırmanızı yapmadan kesinlikle yatırım yapmayın!

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap