Coinbase Kripto Para Borsasından Önemli Transfer!

Coinbase Kripto Para Borsasından Önemli Transfer!

Paylaş
Coinbase Kripto Para Borsasından Önemli Transfer!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase son dönemlerde Binance gibi diğer borsaların rekabeti karşısında ezilmeye başlamıştı. Ciddi anlamda bir sessizliğe bürünen Coinbase, sonunda bunu bozdu ve üst düzey bir Google yöneticisini ekibine kattığını açıkladı.

Coinbase’e Büyük Google Transferi

Hindistan içerisindeki Google şubesinde üst düzey bir yönetici olarak 11 yıl çalışan Surojit Chatterjee, artık lider kripto para borsalarından Coinbase ile çalışacak. Chatterjee bundan sonra Coinbase’in kripto para birimlerini ana akım kitlelere yayması hedefine yardımcı olacağını açıkladı. Daha önce Hindistan içerisinde teknoloji sektöründe oldukça büyük projelere önderlik eden eski Google yöneticisinin Coinbase içerisinde de oldukça büyük adımlar atmaya yardımcı olacağı tahmin ediliyor.

Coinbase kurucu ortağı ve CEO’su Brian Armstrong da Çarşamba günü konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Armstrong, eski Google yöneticisinin artık Coinbase’in yeni Baş Ürün Yöneticisi olduğunu açıkladı. Google bünyesinde üründen sorumlu başkan yardımcılığı görevini üstlenmiş olan yöneticinin bu mevkiye getirilmesi ise beklenen bir hamleydi. Chatterjee Google öncesinde de popüler bir Hindistan merkezli e-ticaret sitesi olan Flipkart bünyesinde üründen sorumlu yönetici olarak çalışmıştı.

Coinbase bu hamlesinin yanı sıra başka bir önemli adım daha attı. Coinbase tarafından yapılan duyuruya göre, borsa İrlanda içerisinde yeni bir kurumsal kripto para depolama departmanını hizmete açtı. İlgili haberle ilgili detayları buradan okuyabilirsiniz.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap