Coinbase CEO’su, Kripto Takviye NFT’lerini Uçurdu

Coinbase CEO’su, Kripto Takviye NFT’lerini Uçurdu

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase CEO’su, Kripto Takviye NFT’lerini Uçurdu

Stand with Crypto isimli NFT koleksiyonu, Coinbase CEO’su Brian Armstrong‘un dayanağıyla 13 bine yakın mint’lendi.

Kripto sanayisindeki güç savaşları tüm süratiyle sürüyor. Bilhassa ABD’li düzenleyiciler, kripto borsaları ile çatışma içerisine girdi. Sert ve keskin baskılar uygulayan düzenleyiciler, kripto topluluğunun da reaksiyonunu çekmiş durumda.

Coinbase tarafından başlatılan Stand with Crypto isimli NFT koleksiyonu, mantıklı kripto siyaseti arayan insanları bir ortaya getirmeyi amaçlıyor. Coinbase CEO’su Armstrong‘un takviye paylaşımından sonra, koleksiyon saatler içerisinde 20 mint‘ten 13 bin mint‘e ulaştı.

Coinbase, Kripto Topluluğunu Düzenleyicilere Karşı Birleştiriyor

Coinbase‘in desteklediği NFT koleksiyonu Stand with Crypto, kripto sanayisi üzerindeki düzenleyici baskılara karşı toplulukları birleştirmeyi amaçlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase CEO’su, Kripto Takviye NFT’lerini Uçurdu 1

Son periyotlarda ABD düzenleyicilerinin oluşturduğu kripto baskıları, kripto maksimalistlerini huzursuz etmeye başlamıştı. SEC ile çatışma içerisinde olan Coinbase, “kripto destek” bildirisi veren NFT’leri fiyatsız mint’letiyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Stand with Crypto koleksiyonunda NFT mint’lediğini duyurdu. Armstrong’un paylaşımı, kripto dayanak davetine dönüştü. Koleksiyonda, saatler içerisinde 13 bin mint’e ulaşıldı.

Ayrıca koleksiyonun ardındaki takım tarafından yapılan açıklamada, tüm mint süreç fiyatlarının bağışlanacağı bildirildi. SEC ile hukukî gayretini sürdüren Coinbase’in başlattığı bu dayanak kampanyası, kripto topluluğundan ağır ilgi görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap