Coinbase CEO’su Gary Gensler’ın Kripto Yorumlarını Paylaştı

Coinbase CEO’su Gary Gensler’ın Kripto Yorumlarını Paylaştı

Paylaş
BTC Piyasası: Coinbase CEO’su Gary Gensler’ın Kripto Yorumlarını Paylaştı

Coinbase‘in CEO’su Brian Armstrong, Gary Gensler’ın 2018’deki kripto paralar hakkındaki yorumlarını paylaştı.

Brian Armstrong, SEC lideri Gary Gensler’ın 2018 yılındaki kripto para yorumlarını yayınladı. SEC lideri bu görüntülerde kripto paraların dörtte üçünün menkul değer dışı olarak kıymetlendiriyor.

Brian Armstrong, SEC Lideri Gary Gensler’ın Eski Açıklamalarını Yorumladı

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, SEC Lideri Gary Gensler‘ın kripto piyasasının dörtte üçünü menkul değer dışı olarak nitelendirdiği 2018 görüntüsünü paylaştı.

BTC Piyasası: Coinbase CEO’su Gary Gensler’ın Kripto Yorumlarını Paylaştı 1

Gensler’in Massachusetts Institute of Technology’de kripto para üniteleri üzerine ders verdiği bir öteki eski görüntü, bu hafta hayli dikkat çekti. 42 saniyelik görüntüde SEC lideri Gensler, kripto piyasasının geniş bir kısmının menkul değerler değil emtia olduğunu söylüyordu.

Gensler görüntüde şu sözleri kullanıyordu:

“ABD’de ve öteki birçok yargı alanında, pazarın dörtte üçünün ICO olmadığını yahut menkul değerler olarak isimlendirilebilecek şeyler olmadığını zati biliyoruz. Piyasanın dörtte üçü menkul değer dışı. Bu yalnızca bir meta, bir nakit kripto.”

Gensler‘ın takımı son devirdeki birtakım davalarda kripto paraları menkul değer olarak isimlendirdi. Bununla birlikte Armstrong tek sözlük bir Tweet attı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap