Coinbase CEO’su Armstrong: Yasal olduğu sürece her varlığı listeleyeceğiz

Coinbase CEO’su Armstrong: Yasal olduğu sürece her varlığı listeleyeceğiz

Paylaş
Coinbase CEO’su Armstrong: Yasal olduğu sürece her varlığı listeleyeceğiz

Özellikle son aylardaki hamleleriyle müthiş bir büyüme kaydeden ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’in başarılı CEO’su Brian Armstrong, kripto para ve varlık listemeleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Amaçlarının her varlığı yasal olduğu sürece listelemek olduğunu ve insanlara her seçeneği sunmak olduğunu belirten Armstrong, “Bu her varlığın iyi olduğunu onayladığımız anlamına gelmez” dedi.

Armstrong’un ifadeleri şu şekilde:

Coinbase’in varlıkları nasıl listelediğine dair bir hatırlatma: Bizim amacımız ‘her’ varlığı, yasal olduğu her yerde listelemektir.

Güvenlik ve yasal durumlardan ötürü bizim listeleme kriterlerimizin dışında kalanlar için herhangi bir fikir belirtmiyoruz. Varlıklardan bağımsız düşünüyoruz çünkü biz özgür piyasaya ve tüketicilerin kripto-ekonomi için seçim yapabilme hakkına inanıyoruz. En büyük inovasyona bu şekilde sahip olacağız.

Tüketicilere, varlıkların oranlarına ve geçmişlerine bakabilmeleri için araçlar sağlayarak, onların daha bilgili şekilde karar vermelerinin ve toplulukla fikirlerini paylaşmalarının önünü açacağız.

Ancak genel manada, bir varlığın Coinbase’de listelenmiş olması onun çok iyi bir varlık olduğu anlamını taşımaz (minimum standartlarımızı karşılaması dışında). İyi karar verin ve kendi araştırmanızı kendiniz yapın.

Her gün çok sayıda çıkan yeni varlıklara ayak uydurmak ve bu varlıkları çıkararak sektörün geleceğini inşa eden kişilerin taleplerine yanıt vermek ve onlarla iletişim kurmak için çok çalışıyoruz.

Bu varlık ihraççılarıyla zamanında iletişim kurabilmek ve insanlara bu tür konularda anında yanıt verebilmek için çok daha iyi bir ekip oluşturmamız gerekiyor. Bu amaçla inşa etmeye, çalışmaya devam edelim.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap