Coinbase 4 Altcoin Listeliyor: Fiyatları Birdenbire Fırladı!

Coinbase 4 Altcoin Listeliyor: Fiyatları Birdenbire Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase 4 Altcoin Listeliyor: Fiyatları Birdenbire Fırladı!

En popüler kripto para borsalarının başında gelen Coinbase, alınan bilgilere göre, kripto piyasaları genel olarak düşerken dört altcoin projesini listeliyor. ABD’nin önde gelen kripto par borsası Coinbase, dört düşük değerli altcoin projesi için destek başlatıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase 4 Altcoin Listeliyor: Fiyatları Birdenbire Fırladı! 1

Coinbase borsasından yeni açıklama

Kriptokoin.com takipçilerinin yakından bildiği ünlü borsa şirketi Coinbase’ten gelen yeni bir tweet’e göre altcoin projeleri Aioz Network (AIOZ), Golem (GLM), Highstreet (HIGH) ve Synapse (SYN) artık Coinbase.com’da ve borsanın mobil uygulamalarında yayında olacak. Coinbase Pro, bu haftanın başlarında diğer birkaç varlıkla birlikte dört altcoini listeledi. AIOZ, maliyetleri düşürürken bant genişliğini dağıtan bir içerik dağıtım ağı. Projenin web sitesi, Ethereum (ETH) ve Cosmos (ATOM) blockchainleriyle tamamen birlikte çalışabilir olduğunu ve anında kesinlik ve düşük işlem ücretleri sağlayabildiğini söylüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase 4 Altcoin Listeliyor: Fiyatları Birdenbire Fırladı! 2

Aioz Network, bu hafta başında fiyatı 0.13 dolardan 0.26 dolara neredeyse ikiye katladı. Ayrıca popüler kripto borsası Coinbase’den yeşil ışık alan kaynak paylaşım platformu Golem, ihtiyacı olan kullanıcılara ek bilgi işlem gücü sağlıyor. Dijital varlığın web sitesine göre GLM, kullanıcıları “esnek” bir açık kaynak platformu aracılığıyla birbirine bağlamayı amaçlayan açık erişime ve sansüre dayanıklı bir protokoldür.

Düşük kapasiteli diğer altcoin projeleri

Golem gün içinde inişli çıkışlı bir seyir izledi. Bununla birlikte, ilk Coinbase Pro duyurusuna göre %6,8 arttı ve 0.47 dolardan işlem görüyor. Açık dünya sanal gerçeklik metaverse oyunu Highstreet, dijital gayrimenkul ve özgün, sınırlı sayıda üretilen ürünler içeren bir çevrimiçi mağaza sunuyor. Highstreet’in fiyatı şu anda yazı yazım zamanında 4.28 ABD dolarından işlem görüyordu. Gün içinde de dalgalı bir seyir izledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Coinbase 4 Altcoin Listeliyor: Fiyatları Birdenbire Fırladı! 3

Coinbase çaylakları listesinde sonuncusu zincirler arası köprü SYN. Altcoin, sahiplerine protokolü dahilinde oy hakkı veren ve likidite sağlayıcılarını ödüllendiren bir Ethereum tokenidir. Synapse, bu hafta olumlu fiyat hareketi gördü ve Çarşamba günü en düşük seviye olan 1,95 dolardan %25.1 artarak, 2,44 dolara kadar yükseldi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap