Circle’dan Kara Liste Atılımı

Circle’dan Kara Liste Atılımı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Circle’dan Kara Liste Atılımı

Circle, potansiyel güvenlik ihlali nedeniyle Multichain’den kıymetli ölçüde fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

USDC’nin yaratıcısı olan Circle, üç hesabı askıya aldı. Circle, Multichain’den çok ölçüde fon çalan üç adresi kara listeye alındığı açıklandı.

USDC’nin İhraççısı Circle, Üç Hesabı Kara Listeye Aldı

Circle, potansiyel bir güvenlik ihlali nedeniyle Multichain isimli zincirler ortası köprü platformundan değerli ölçüde fon akışı alan üç cüzdan adresini kara listeye aldı.

Güvenlik firması PeckShield, bu telaş verici durumda yer alan varlık USDC‘nin yaklaşık 63 milyon dolarının dondurulduğunu belirtti. Olay, Multichain’in Fantom, Moonriver ve Dogechain’deki köprü dağıtımlarından çeşitli üçüncü taraf cüzdanlara gizemli bir biçimde aktarılan toplam pahası 126 milyon dolar olan kripto varlıkları içeriyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Circle’dan Kara Liste Atılımı 1

Bu olayın akabinde Multichain resmi hesabından bir Tweet atarak şu tabirlere yer verdi:

“Multichain hizmeti şu anda durdurulmuş durumda ve tüm köprüleme süreçleri kaynak zincirlerinde takılı kalacak. Gelecekteki bir süreç için onaylanmış bir devam etme mühleti bulunmamaktadır. Şu anda Multichain köprüleme hizmetini kullanmaktan kaçının.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap