Çılgın Tahmin: Mega Pump’a Hazır Olun! Ripple 1 Dolara Gidecek

Çılgın Tahmin: Mega Pump’a Hazır Olun! Ripple 1 Dolara Gidecek

Paylaş
Çılgın Tahmin: Mega Pump’a Hazır Olun! Ripple 1 Dolara Gidecek

Kriptokoin.com – Ripple (XRP) fiyatı, 12 Şubat 2018’den bu yana 1 doların altında kaldı. Daha sonra fiyat, önemli direnç seviyelerini aşmak için yükseldi. Ancak, Ripple fiyat grafiğine baktığımızda, fiyat çizgisinin Eylül 2018’den bu yana 0,5 dolar işaretinin altında kaldığı açık. XRP fiyatı Mayıs ve Haziran 2019’da 0,45 dolar seviyesine kısaca değindi, ancak bu hamleyle XRP yalnızca piyasaya geri döndü. Peki XRP şimdi hangi seviyeleri hedefliyor? Bazı analistler iddialı tahminleriyle XRP’de 1 dolara işaret ederken bazıları ise düşüş senaryoları yazıyor.

Crypto Welson: Ripple’da ULTRA boğayım! Ralli başlatılmaya hazır

Yazma sırasında, Ripple fiyatı 0,29 dolar seviyesinde ve bir kez daha 0,30 doları geçmesi bekleniyor. Şimdi popüler bir kripto analisti, Ripple’ın çeşitli iş birlikleri ve ortaklıklar başlatması nedeniyle ortaya çıkan olumlu hava ile XRP’nin 1 doların ötesinde bir fiyat artışı göreceğini öne sürüyor. Crypto Welson isimli analist şu çılgın XRP tahmini ile dikkatleri yine üzerine çekti:

Ben ULTRA boğayım XRP’de! Geçen yıl için, oldukça durgun ve birikim aşamasında oldu. Çok fazla haber ve ortaklıkla artık ralli başlatılmaya hazır. FOMO daha önce hiç görmediğimiz kadar büyük olacak. Kimler buna hazır?

Ripple gelişimi için önemli adımlar attı. RippleNet kapsamında şirket çeşitli finansal kuruluşlar ile ortaklıklar imzaladı. Buna Paytm, Softbank ve Yahoo Japan ortak girişimi olan PayPay de dahil. Bu nedenle bazı analistler XRP’de büyük bir pump bekliyor. Son dönemde ünlü şarkıcı Justin Bieber’da yayınladığı bir videoda XRP’ye dikkat çekti. XRP fanları bu video üzerine daha fazla yükseliş çağrısı yapmaya başladı.

Ripple Coin News analistleri: XRP fiyat desteği altında likidite amaçlıyor

Ripple Coin News analistlerine göre, XRP fiyatı yavaş yavaş 0,30 dolarlık direnç hattından uzaklaşıyor. Fiyat düşük hacimde ve düşük momentumda gidiyor. Ancak analistlere göre düşüş eğilimini uzatmak için yeterli düşüş baskısı yok. Ancak Ripple Coin News analistlerine göre, XRP fiyatının kısa vadede 0,28900 doların altındaki likidite havuzuna girmesi muhtemel. Kayıp durdurma avı bir sonraki desteğin altında devam edebilir: 0,28450 dolar.

1 Saatlik XRP/USD fiyat grafiği1 Saatlik XRP/USD fiyat grafiği

Analistlere göre, şu anda 0,29800 doların üzerinde bir miktar likidite mevcut. Sadece dün direniş durdu avı yapıldı. Bununla birlikte Ripple Coin News analistlerine göre, bu fiyatın altındaki seviyelere dokunulmadığından, destek seviyelerinin test edilmesinden sonra XRP fiyatının 30 sentlik direnç ve üzerinde yükselme olasılığı çok yüksek. Analistlere göre, MACD göstergesinin şu an uzun süre boyunca yükseliş eğilimi baskısı yapmasını beklemek en iyisidir.

Luke Martin: XRP’de en olası senaryo düşüş

Yükseliş çağrıları yapan analistlerin yanı sıra XRP’de düşüş bekleyen analistler de yok değil. Venture Coinist’ten Luke Martin, Ripple’ın 2019 Swell konferansı öncesinde büyük bir XRP pump’ı olacağı yönündeki öngörüsünden vazgeçtiğini söyledi. Çünkü ünlü analiste göre XRP ivme kaybediyor ve düşüş en olası senaryo. Başarılı analistlerin güncel XRP fiyat tahminleri için “İşte 8 Başarılı Analistten “Pump ve Dump Odaklı” Ripple Fiyat Tahminleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap