Charlie Lee Açıklama Yaptı: “Satoshi Nakamoto İddiam Şakaydı”

Charlie Lee Açıklama Yaptı: “Satoshi Nakamoto İddiam Şakaydı”

Paylaş
Charlie Lee Açıklama Yaptı: “Satoshi Nakamoto İddiam Şakaydı”

Kriptokoin – Mahremiyet coini Grin, 11 Kasım’da Genel Fonu’na isimsiz bir 50 Bitcoin (BTC) bağışı aldı ve arkasındaki cömert ruhun Satoshi olduğuna dair tuhaf bir söylenti kripto para dünyasında dolanmaya başladı.

Grin’in Twitter’da aynı gün açıkladığı bağış, Grin geliştiricisi Daniel Lehnberg’in 11 Kasım tarihli bir forumunda yayınlanan açıklamaya göre, açıkça isimsiz kalmak isteyen bir bağışçı tarafından kripto para borsası Coinbase aracılığıyla yapıldı.

Bağımlılık olmadan “özgürce çalış”

Lehnberg, bağışçı ile kısa süre etkileşimde bulunduğunu belirterek istenilen anonimliğini korurken, donör(ler)in ifade ettikleri sözleri paylaştılar:

“Hedeflerimiz ekonomik değil! Bu teknoloji ve protokolle ilgili. Lütfen GRIN’in gelişimi için iyi kullanın. Geçmişte yaptığınız gibi çalışmaya devam edersiniz. Bu bağışlarla şu anda onur duyduğumuz şey budur, böylece ekonomik bağımlılıklar olmadan özgürce çalışabilirsiniz.”

Görünüşe göre, bağışın olağandışı doğası yeterince yeterli değil, bazı kripto para medya haber sitelerinde dün bu gizemli bağışla ilgili olarak Charlie Lee’nin Satoshi Nakomoto’nun geri dönmüş olabileceği şeklindeki vurgusuna odaklanılmıştı.

Charlie Lee: Şaka Yaptım

Teori, Litecoin (LTC) kurucusu Charlie Lee’nin açık bir Telegram grubu sohbet mesajı ile beslendi ve bağışlanan paraların 2010 yılında çıkarıldığını ve yaklaşık 9 yıl boşta kalmış bir cüzdandan aktarıldığını ortaya koydu.

Lee, mesajın “sadece bir şakadan ibaret” olduğunu ifade ediyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap