Changpeng Zhao’dan Elon Musk’a Takas Teklifi

Changpeng Zhao’dan Elon Musk’a Takas Teklifi

Paylaş
Changpeng Zhao’dan Elon Musk’a Takas Teklifi

Binance kripto para borsasının kurucusu Changpeng Zhao, sosyal medya hesabı üzerinden Tesla’nın CEO’su Elon Musk’a ilginç bir takas teklifinde bulundu. Zhao, Btc ile Tesla takası için Twitter adresinden Musk’a teklifte bulundu.

Bu sene için 500 bin otomobil üretme hedefini gerçekleştirmeye çalışan Musk, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada sadece 0,25 BTC’ye sahip olduğunu açıkladı. Dün akşam saatlerinde Twitter hesabından, “Şu an için yalnızca 0,25 BTC barındırıyorum. Zaten bu Bitcoin’de birinden hediye olarak geldi. Bu rakam dışında herhangi bir kripto para yatırımım yok.” açıklamasını yaptı. Elon Musk attığı bu tweetten sonra adeta RT ve FAV yağmuruna tutuldu. Musk’ın attığı bu tweeti 50 bin kişi beğendi ve 4000 kişi de retweetledi. Aynı zamanda bu tweete tam 3 bin yorum atıldı. Yorum yazanlar arasında dikkat çeken bir isimde vardı. Bu isim, Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao.

Elon Musk’ın attığı tweetten sonra Zhao hiç vakit kaybetmeden cevap verdi. Zhao verdiği cevabında, “Pek fazla Tesla aracım yok. Hadi takas yapalım.” ifadelerini kullandı. Zhao’nun yaptığı bu zekice teklifin amacı, Elon Musk’ın daha fazla Bitcoin satın almaya teşvik etmekti. Zhao’nun bu teklifinin ardından pek çok kişi Musk’ın bu teklifi kabul etmesini istedi. Hatta bazı kullanıcılar, yakın bir zamanda 1 Tesla’nın 1 Bitcoin’e eşit olacağını yazdı. Zhao’nun bu yanıtından sonra Elon Musk’ın vereceği cevap ise merak konusu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap