Changpeng Zhao Bitcoin Hakkında Konuştu

Changpeng Zhao Bitcoin Hakkında Konuştu

Paylaş
Changpeng Zhao Bitcoin Hakkında Konuştu

Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan Twitter’da bir kullanıcı, Binance kripto para borsasının CEO’su Changpeng Zhao’ya bir soru yöneltti. Oldukça uzun bir süredir Twitter’da bulunan ve sık sık sorulan sorulara yanıt veren ünlü CEO, genç bir takipçisinin de kendisine sorduğu soruyu cevaplamaktan çekinmedi. Üstelik bu soru yalnızca Changpeng Zhao’ya değil diğer pek çok ünlü isme de yöneltildi. Bu isimler arasında Vitalik Buterin, Ryan Selkis ve Michael Novogratz yer alıyor. Ünlü isimlere karşı Twitter üzerinden yöneltilen soru ise ‘Bitcoin için maksimum fiyat ne olacak?’ sorusu oldu. Takipçi tarafından sorulan bu soruya pek çok yanıt geldi. Bu yanıtlar arasında en dikkat çekeni ise Changpeng Zhao tarafından verilen yanıt oldu.

Zhao’ya ve diğer birçok önemli isme yöneltilen bu soruya Zhao şu cevabı verdi: “Bitcoin ile ilgili böyle bir sorunun doğru olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Bitcoin’in ulaşabileceği maksimum bir nokta yok. Bitcoin hiç beklenmedik bir şekilde akıl almaz bir büyüme yaşayarak herkesi şaşırtabilir. Demem o ki Bitcoin’in herhangi bir sınırı yok. Büyümek istediği kadar büyür.” ifadelerini kullandı.

Bitcoin’in ulaşabileceği maksimum seviye olarak ise genel olarak 250 bin dolar yanıtı verildi. Bitcoin, 250 bin dolar seviyesine ulaştığı zaman dünyadaki dolar rezervlerini de sıkıntıya sokacak. Yapılan tüm bu tahminler gerçeği yansıtmasa bile piyasanın Bitcoin ile ilgili beklentisi bir hayli yüksek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap