Changpeng Zhao Bazı Kripto Paraları Çıkarmaya Devam Edecek

Changpeng Zhao Bazı Kripto Paraları Çıkarmaya Devam Edecek

Paylaş
Changpeng Zhao Bazı Kripto Paraları Çıkarmaya Devam Edecek

Binance kripto para borsası CEO’su Changpeng Zhao tarafından yapılan açıklamaya göre, bundan sonraki süreçte de bazı kripto paraların platformdan çıkarılacağı bildirildi. Yapılan bu açıklamadan sonra birçok yatırımcı da paniğe kapıldı. İnsanlar kendi yatırımlarının borsadan çıkarılması durumunda çok zorlanacaklarını ve zarar edeceklerini belirttiler.

Kripto para yatırımlarının en çok toplandığı borsa olan Binance, geçtiğimiz senenin en çok konuşulan borsası olmayı başardı. Kripto para borsaları bu dünyanın temel yapı taşları da olsa Binance’ın bu dünyadaki yeri ise çok daha farklı. Binance borsasının değeri göz önüne alındığı zaman herhangi bir kripto paranın Binance borsasında yer alması demek o kripto para için çok olumlu sonuçlar doğurur. Aynı şekilde bir kripto paranın delist edilmesi yani Binance kripto para borsasından atılması da yine aynı sonucu doğurur. Kısa bir zaman önce Wings, Mod, Cloak gibi kripto paralar Binance borsasından delist edilmişti.

Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao, birkaç gün evvel yapmış olduğu röportajda Binance ile alakalı önemli açıklamalarda bulundu. Zhao yaptığı bu açıklamada, yeni süreçte ortalamanın altında kalan kripto paralarında Binance borsasından atılacağını duyurdu. Zhao, çok büyük bir kitleye sahip olmanın mutluluğunu yaşarken, borsada çıkarılan kripto para yatırımcılarının üzüldüklerinin farkında olduğunu ancak genel anlamda kripto para dünyası için olumlu bir iş yaptıklarını ifade etti. Zhao yaptığı açıklamanın devamında ise şu sıralar üzerinde çalıştıkları herhangi bir proje olmadığını da aktardı.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap