Cex.io Nedir, Güvenilir mi, Yasal mı ?

Cex.io Nedir, Güvenilir mi, Yasal mı ?

Paylaş
Cex.io Nedir, Güvenilir mi, Yasal mı ?

İngiltere’ye ait 2013 yılında hizmete başlayan doğrulama sistemi başarılı ve güvenli bir borsadır. Müşteri memnuniyeti hakkında olumlu yorumlar yapılan bu borsa, hizmete geçtiği günden itibaren başarı ile çalışmaktadır. Bu borsa üzerinden bitcoin ve altcoin gibi araçlar alınıp satılabilir ve işlem hacmi oluşturulur.

Cex.io Nedir?

İngiltere’ye ait olan bitcoin ve altcoin alınıp satılabilen başarılı ve güvenilir borsalardan bir tanesidir. 2013 yılında İngiltere de kurulmuş bir bitcoin borsası olarak tanınan Cex.io üzerinden Dolar, Euro, Sterlin ve Ruble ile bitcoin işlemleri yapılabilir. Diğer borsalardan ayrılan en önemli özelliği kredi kartı ile işlem yapılabilmesidir.

Cex.io Güvenilir Mi?

Güvenilir bir borsa olma koşullarını yerine getirmiş olan Cex.io;

  • Sertifikaya sahiptir.
  • Çift taraflı doğrulama sistemine sahip güvenilir bir borsa sistemidir.
  • Çift taraflı doğrulama sistemi ile işlem yapan kişilerin cüzdanlarını koruma altına almıştır.

Cex.io Komisyon oranları

İşlem hacmine göre değişiklik göstermekle birlikte komisyon oranlarında belli bir düşüş yaşanmaktadır. Başlangıçta % 25 olan komisyon, işlem hacminin artması ile düşüş göstermektedir ve % 10 seviyelerine ulaştığı görülmektedir.

Cex.io Para Çekme

Son zamanlarda para çekme işlemlerinde sorun yaşanmaması adına önemli adımlar atılmıştır. Diğer borsalardan farkının kredi kartı ile işlem yapılabilir olduğundan bahsedilmişti. Yatırım işleri bitirildikten sonra para çekme talebi istendiği zaman dolar bazında site üzerindeki kur üzerinden kişiye ait banka hesabı veya kredi kartına para çekme işlemi gerçekleştirilebilir.

Para çekme işlemi gerçekleştirebilmek için kişisel bazı bilgilerin onaylanması ve hesabın onaylanması gerekmektedir. Hesap onayı olmadan para çekme işlemi gerçekleştirilemez. Hesabınızın ve bilgilerinizin onaylandığından emin olduktan sonra para çekme işleminizi talep edebilirsiniz.

Cex.io Para Yatırma

Para yatırma işlemi kişinin isteğine bağlı olarak ya hesaptan ya da kredi kartı ile yapılabilmektedir. Kişi isteğe bağlı olarak depozit bölümünde kredi karını seçebilir ve işlem sağlayabilir.

Cex.io Kayıt

İşlem yapabilmek adına ilk önce kayıt işlemi yapılmalıdır. Aşamaları şu şekildedir:

  • ​​​​​​​İlk önce üye olma işlemi gerçekleştirilir. Üye olmak istiyorsanız buradan kayıt olabilirsiniz.
  • Açılan pencerede istenilen bilgiler doldurularak ve güvenlik aşamaları bitirilerek kayıt işlemi başarılı bir şekilde sonlandırılır.

cex.io bitcoin al sat

Cex.io Hesap Silme

Hesap silme işlemi için site içerisinde yardım talep edilebilir. Destek ekibine hesap silme işleminizi talep edebilirsiniz. Size e mail yolu ile bu konuda destek olunacaktır. Bilgileriniz kanun gereğince bir süre saklanabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yorum Yap