“Cehennemi Görecekler” Diyen Analistten Korkutan Bitcoin ve Ripple Tahmini

“Cehennemi Görecekler” Diyen Analistten Korkutan Bitcoin ve Ripple Tahmini

Paylaş
“Cehennemi Görecekler” Diyen Analistten Korkutan Bitcoin ve Ripple Tahmini

Kriptokoin.com – Popüler bir kripto para analistinin Bitcoin ve Ripple (XRP) hakkındaki ciddi uyarıları, kripto topluluğunda orman yangını gibi yayılıyor. Analist her iki kripto parada da ciddi kayıpların sinyalini veriyor.

Magic’den korkutan tahmin: Bitcoin 1.000 doları ve Ripple 0,03 doları görebilir!

Sektörde Magic olarak bilinen kripto para analisti, Twitter’daki 30.600 takipçisine, Bitcoin’in kısa ömürlü bir rahatlama rallisi ile daha yüksek seviyeleri görebileceğini söylüyor. Ancak yükselişin ardından Magic, eğilimin tersine döneceğine işaret eden bir kafa ve omuz modelinin onaylanmasının dramatik bir çöküşün başlangıcını belirleyeceğine inanıyor. Magic, Bitcoin’deki bu aşağı yönlü eğilimin kripto pazarları boyunca bir gelgit dalgası oluşturacağını ve özellikle XRP’yi hırpalayacağını öne sürüyor:

XRP’yi sevsem de (ve şu an beklediğim gibi BTC 1.000 dolar aralığına düşerse, diğer tüm kripto para birimlerinin ciddi zararlar yazacağına inanıyorum), kripto para BTC’deki düşüşle aynı anda 0,03 doları görebilir. Bunu bildirmekten nefret ediyorum ama eğer BTC 1.000 dolara düşerse grafiklerin XRP için önerdiği şey bu…

Analist: Ripple XRP olmadan başarılı bir iş modeli kurabiliyor! Bu çok kötü

Magic ayrıca, müşterilerin ödemeler için dijital varlığı kullanması durumunda şirketin XRP’yi daha iyi bir konuma getireceğini söyleyerek Ripple’ın iş modelini sorguluyor. Magic bu düşünceyi baz alarak açıklamalarına şunları ekliyor:

XRP konusunda, Ripple’ın XRP olmadan başarılı bir iş modeli kurması beni rahatsız ediyor. Müşterileri sınır ötesi ödemeler için ODL kullanmaya zorlayabilirlerdi, ancak şirketler Ripple’ın XRP’si olmadan sınır ötesi çözümlerinden faydalanabilirler. Bu durum hoşuma gitmiyor. Bunun dışında Ripple ve XRP’nin büyük bir hayranıyım ve sektördeki en iyi projelerden birine sahip olduklarını düşünüyorum.

Bu arada Magic’in tahminine rağmen Bloomberg’in yeni analizi Bitcoin’in kısa vadede 8.000 dolara ulaşacağını öngörüyor. Analiz, tipik hareketli ortalama yakınsama farklılığını (MACD) kullanan ve artan volatiliteyi tespit etmeye çalışan  GTI VERA Convergence Divergence göstergesine dayanıyor.

Bitcoin ve Ripple fiyatında son durum nedir?

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 3 oranında artışla 7.780 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 140,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Üçüncü en büyük kripto para birimi  Ripple, yazım sırasında yüzde 2 oranında artışla 0,23 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda yaklaşık 10 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Son dönemdeki Ripple tahminleri için “İşte 5 Başarılı Analistten Ripple’ın Yönünü Tayin Eden Kritik Tahminler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap