CCV Kurucusu: Bu Altcoin Uyuyan En Büyük Dev! Patlayacak

CCV Kurucusu: Bu Altcoin Uyuyan En Büyük Dev! Patlayacak

Paylaş
BTC Piyasası: CCV Kurucusu: Bu Altcoin Uyuyan En Büyük Dev! Patlayacak

Piyasa değerine göre yedinci kripto para birimi Cardano (ADA) fiyatı bir süredir düşüşte olsa da, Crypto Capital Venture’ın (CCV) kurucusu Dan Gambardello, altcoin projesini anlamayan birçok kişi tarafından yanlış yorumlandığını düşünüyor.

Dan Gambardello: Bu altcoin kripto piyasasının uyuyan devi

Aynı zamanda bir Cardano havuzu işleten Gambardello’ya göre, PoS Blockchain devi, dünya çapında merkezi olmayan bankacılık hizmetleri sunmak için tasarlandı. CCV kurucusu bu yüzden ADA’nın sıçramanın eşiğinde olduğuna inanıyor:

Cardano, dünya çapında merkezi olmayan finansal altyapı oluşturmak için tasarlandı…Kripto dünyasında ADA, uyuyan en büyük devdir. “Patlayacak”.

https://twitter.com/cryptorecruitr/status/1494496442739830813

Cardano zaten bir faaliyet kovanı

Gambardello, ADA’nın geleceğinde iyimser olmasının nedenlerini daha önce paylaşmıştı. Kripto uzmanı, ADA’nın kripto para borsası Gemini’nin listeleme talebiyle sürekli olarak piyasa değerine göre ilk 10 arasında yer aldığını söylüyor. Blockchain’in kripto dünyasındaki en aktif geliştirme topluluklarından birine sahip olduğunu ekliyor.

Bu arada, Cardano ağında pek çok etkinlik gerçekleşti. Cardano’nun geliştirme kolu olan IOHK tarafından yayınlanan bir listeye göre, yalnızca Şubat ayında kripto para birimi üzerine inşa edilen ondan fazla proje dikkate değer duyurular yaptı. Metaverse piyasasında faaliyet gösteren MADAX, Cfund’tan yatırım alan WingRiders ve dApp bağlayıcı işlevini tanıtan Yoroi Wallet sadece birkaç örnek.

Cardano’nun 2022 yol haritası

Artan Blockchain faaliyeti ağ tıkanıklığına neden olurken, IOHK ağı genişletme niyetlerini açıkladı. Ağdaki işlem hızlarını artıracağı varsayılan Cardano katman 2 ölçeklendirme çözümü Hydra, kısa süre önce şirket tarafından bir videoda tanıtıldı. Hydra, IOHK’nın planladığı 2022 çözümlerinden sadece biri. Ağ üzerinde, dApp’lerden gelen talebi karşılamak için ağ parametre değişiklikleri de yapılıyor. Ağın blok boyutu, en son parametre değişikliğinden sonra %11 artırılarak 72 kb’den 80 kb’ye yükseltildi.

BTC Piyasası: CCV Kurucusu: Bu Altcoin Uyuyan En Büyük Dev! Patlayacak 1

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Finder tarafından düzenlenen bir ankette önümüzdeki yılların Cardano fiyatı tahmin edildi. Kripto uzmanları, Cardano’nun 2025’in sonunda 8 doları geçeceğine bahse giriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap