Cathie Wood, Coinbase için optimist

Cathie Wood, Coinbase için optimist

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Cathie Wood, Coinbase için optimist

Cathie Wood, son satışlara karşın Coinbase’de hala optimist olduğunu söylüyor.

Coinbase’deki son satışlara dair Ark Invest lideri Cathie Wood konuştu. Ark Invest lideri, son satışlara karşın Coinbase paylarında hala optimist olduğunu söyledi.

Ark Invest lideri Cathie Wood, Coinbase payları hakkında konuştu

Cathie Wood, Ripple Labs’in geçen hafta aldığı kısmi yasal zaferin akabinde Coinbase hakkında hala optimist olduğunu söyledi. Ark Invest’in CEO’su olan Wood, Bloomberg televizyonunda açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında sıcak gelişmeleri kıymetlendiren Wood, piyasaya dair görüşlerini paylaştı. Kripto bölümündeki en yeni gelişmelerden olan Ripple ve SEC ortasındaki mahkeme kararının Coinbase için olumlu olduğunu söyledi. Ark lideri ek olarak, genel olarak borsa hakkında olumlu bir görüşe sahip olduklarını belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Cathie Wood, Coinbase için optimist 1

Wood ayrıyeten Ark Invest’in son vakitlerde Coinbase paylarını satmasını kolay bir kar elde etme ve sermayeyi yine tahsis etme stratejisi olarak açıkladı. Coinbase payları, TradingView’e nazaran Pazartesi günü çoğunlukla yatay seyretti ve yüzde 0,2 artışla 105,55 dolardan süreç gördü. Coinbase payları bu yıl şu ana kadar yüzde 189,3 yükseldi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap