Cathie Wood Bitcoin’in 1 milyon doları aşabileceğini öngörüyor, deflasyondan korunma görüyor

Cathie Wood Bitcoin’in 1 milyon doları aşabileceğini öngörüyor, deflasyondan korunma görüyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Cathie Wood Bitcoin’in 1 milyon doları aşabileceğini öngörüyor, deflasyondan korunma görüyor

Ark Investment Management’tan Cathie Wood, gelişen teknoloji ve inovasyon karşısında Bitcoin’in önümüzdeki on yıl içinde deflasyonist bir tampon olma potansiyeline olan güçlü inancını kısa müddet evvel lisana getirdi. Wood’un kestirimi yalnızca firmasının kripto para konusundaki optimist duruşunun altını çizmekle kalmıyor, birebir vakitte Bitcoin’in bedelinde potansiyel olarak 1 milyon doları aşan harika bir artış öngörüyor.

Wood’un Bitcoin vizyonu mali bedelinin ötesine uzanıyor; yapay zekanın (AI) Bitcoin ile entegrasyonunun global ölçekli mikro vazifelerin yeni bir hududunu mümkün kılacağını öngörüyor. Yapay zeka ve kripto para ünitesi ortasındaki bu sinerjinin çeşitli kesimlerde gibisi görülmemiş fırsatlar ve uygulamalar yaratması bekleniyor.

Wood liderliğindeki Ark Investment Management, yıkıcı teknolojilere odaklanmasıyla tanınıyor ve dijital varlıkların sesli bir savunucusu oldu. Firmanın Bitcoin üzere kripto paralar üzerindeki yükseliş görünümü, süratli teknolojik değişimin ortasında uzun vadeli uygulanabilirliklerine olan daha geniş bir inancı yansıtıyor.

Pazartesi günkü ilgili haberlerde, Almanya’nın BaFin’i tarafından düzenlenen bir finansal kuruluş olan PLAN, milletlerarası varlığını güçlendirmek için BERENBERG Bank ve ABD merkezli Northern Trust ve Kraken Banks ile stratejik iştiraklerini duyurdu. PLAN’ın “Trident Stratejisi”, ustalıkla hazırlanmış ticaret stratejilerini, yapay zeka dayanaklı otomatik ticareti ve varlık muhafazası için Schutz Shield’i entegre ediyor. Bu kombinasyon, PLAN’ın 2026 yılına kadar Londra Menkul Değerler Borsası’nda listeleme ve dünya çapında sağlam bir şifreli finansal ekosistem kurma maksadının önünü açarken risksiz bir kâr modelini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Bu makale yapay zekanın dayanağıyla oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Kural ve Şartlar kısmımıza bakın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap