Cardano, SHIB ve Ripple: Bu Tepeler Bekleniyor!

Cardano, SHIB ve Ripple: Bu Tepeler Bekleniyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano, SHIB ve Ripple: Bu Tepeler Bekleniyor!

Finansal Insane takma adlı kripto analiste göre Cardano ve Ripple, onları 1 doların üzerine çıkarabilecek sağlam bir yükseliş trendinde. Cardano ve Ripple geçen hafta %10’dan fazla arttı. Teknik kalıpları, ufukta daha fazla kazanıma işaret ediyor. Öte yandan başka bir kripto analiste göre Shiba Inu, patlayıcı bir %40’lık ralli için likidite toplamak peşinde. Analistlerin bu üç coin hakkındaki tahminlerini Kriptokoin.com’da mercek altına alıyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano, SHIB ve Ripple: Bu Tepeler Bekleniyor! 1

Cardano yükseliş ivmesi kazanıyor

Cardano ve Ripple önemli bir yükseliş ivmesi kazanıyor gibi görünüyor. Yatırımcılar Cardano ve Ripple satın almak için pazara yeniden giriyor gibi görünüyor. Hem ADA hem de XRP, son zamanlarda piyasanın geri kalanıyla birlikte hareket ediyor ve her biri geçen hafta piyasa değerinde %10’dan fazla artış gösteriyor. İlk 10 kripto varlığı kritik direnç alanlarını aştı ve şimdi daha fazla kazanç için hazırlanıyor görünüyor. Satın alma siparişleri artmaya devam ederse, analiste göre, her iki token de yakında 1 dolara ulaşabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano, SHIB ve Ripple: Bu Tepeler Bekleniyor! 2

Teknik açıdan bakıldığında, Cardano üç günlük grafiğinde gelişen azalan paralel kanalın orta trend çizgisini kırdı. Fiyat geçmişi, ADA‘nın Eylül 2021’den bu yana çok önemli bir engele her çarptığında kanalın üst sınırına doğru yükseldiğini gösteriyor. Benzer bir fiyat hareketi, formasyonun üst trend çizgisine 1 dolarda bir yükselişle sonuçlanabilir. Yükseliş görünümünün doğrulanması için Cardano’nun kanalın orta trend çizgisini desteklemesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Bunun üzerinde tutunamamak, formasyonun alt kenarına 0.75 dolardan geri çekilmesine neden olabilir.

Ripple’in yükselme potansiyeli

Ripple ayrıca, analiste göre, Aralık 2021’in sonundan bu yana fiyatının günlük grafikte yer aldığı simetrik üçgenin dışına çıktığı için patlamaya hazır görünüyor. Bu konsolidasyon modeli, Ripple’ın XRP’sinin yükselme potansiyeli ile 0,80 dolar direnç seviyesini dilimlediğini tahmin ediyor. %39,5 oranında. Mevcut fiyat seviyeleri çevresinde satın alma baskısında bir artış, iyimser görünümün doğrulanmasına yardımcı olabilir ve bu da 1,14 dolara yükselişle sonuçlanabilir. XRP’nin geçmişte yaşadığı yüksek oynaklık göz önüne alındığında, günlük 0,74 doların altına yakın bir mum çubuğu yükseliş tezini geçersiz kılabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano, SHIB ve Ripple: Bu Tepeler Bekleniyor! 3

Shiba Inu güç topluyor

Shiba Inu fiyatı 0.0000223 dolar destek seviyesinin üzerinde geziniyor ve %40’lık bir yükseliş görüyor. Analist Girimath’a göre 0.0000202 doların altında hızlı bir likidite, 0.0000283 dolara hareketi tetiklemeden önce muhtemeldir. 0.0000158 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, SHIB için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Geri tepme duraklıyor ve tam teşekküllü bir ralli başlamadan önce hayati bir destek seviyesinin altında bir likiditeye gidebilir. Shiba Inu fiyatı yeni bir artışa hazırlanıyor. Shiba Inu fiyatı, 0.0000202 dolar civarında bir düşüş ayarlamadan önce tüm zamanların en yüksek seviyesinden %77 düştü. Ancak düşüş, fiyatın bir u dönüşü yapması ve %75’lik bir yükseliş yapmasıyla 3 Şubat’ta kırıldı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Cardano, SHIB ve Ripple: Bu Tepeler Bekleniyor! 4

Kısa bir konsolidasyon döneminden sonra, SHIB mini düşüş trendini kırdı ve şu anda daha yüksek patlayıcı bir ralliyi tetiklemeden önce 0.0000223 dolar civarında bir destek seviyesi kuruyor. Ancak yatırımcılar, analiste göre, likidite arayışı içinde önce Shiba Inu fiyatının 0.0000202 dolar bariyerinin altına düşmesini bekleyebilirler. Böyle bir hareket, bir yükseliş trendinin başlangıcına işaret edecek ve ilgilenen yatırımcılar 0,0000202 dolardan uzun giriş yapabilirler. Ortaya çıkan ivme, SHIB’nin acil engeli 0.0000283 dolardan yeniden test etmesine neden olacak. Bu hareket, %40’lık bir kazanç sağlayacak ve piyasa katılımcılarının kâr elde edebileceği yerdir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap