Cardano Kurucusu “Durdurulmaz” Dedi ve 6 Haneli Bitcoin Tahminini Paylaştı

Cardano Kurucusu “Durdurulmaz” Dedi ve 6 Haneli Bitcoin Tahminini Paylaştı

Paylaş
Cardano Kurucusu “Durdurulmaz” Dedi ve 6 Haneli Bitcoin Tahminini Paylaştı

Kriptokoin.com – Cardano’nun kurucusu ve Ethereum’un ortak kurucusu olan Charles Hoskinson, dünyanın önde gelen kripto para biriminin iki günde 1.000 doların altına düşmesinin ardından Bitcoin FUD’unun ölmesini beklediğini söyledi. CoinMarketCap tarafından derlenen verilere göre Bitcoin kısa sürede 8.190 dolardan 6.700 dolara kadar düştü.

Charles Hoskinson: Kripto durdurulamaz! Bitcoin’de 100 bin doları memnuniyetle karşılıyoruz

Charles Hoskinson’a Twitter üzerinden yaptığı açıklamada son Bitcoin ve piyasa düşüşünü dğerlendirdi:

Bitcoin’in fiyatı düşüyor mu? Şunları hatırlayın, FUD’dan sonra haber ticareti ve manipülasyon ortadan kalktığında, dünyayı değiştirecek küresel bir harekete sahibiz. Tekrar 10 bin doları göreceğiz ve 100 bin doları memnuniyetle karşılıyoruz. Kripto durdurulamaz. Kripto gelecek demek.

Dubai’den gelen canlı bir akışta yer alan Hoskinson, dijital fonlar göndermek ve almak için ADA kripto parası kullanan ve aynı zamanda projenin kripto para cüzdanı Daedalus’un üzerinde çalıştığı bir halka açık Blockchain olan Cardano için gelişmelerin yolunda olduğunu onayladı.

Charles Hoskinson: Cardano için her şey yolunda! Hız kesmeden ilerliyor

Charles Hoskinson konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Daedalus’tan gerçekten çok memnunuz. Kod kalitesi konusunda gerçekten mutluyuz. Bu ay ne kadar hızlı hareket ettiğimizi gördük ve bu ay bu kadar hızlı hareket etmeyi öğrendiğimiz için mutluyuz. Gerçekten iyi bir adım atıyoruz ve bu yüzden gelecek yıl çok fazla sürüm göreceğiz. Bu sürümleri çıkarmak bizim için kolay olacak ve daha fazla özellik bakımından zengin olmaya devam edeceğiz. Ayrıca yol haritamızda mutlaka bulunmayan en son teknolojilere de bakıyoruz…. Cardano, sahip olmayanlar için bir tür finansal işletim sistemi konumunda.

Hoskinson, platformun yerel düzenlemelere tam olarak uygun olabilecek uçtan uca bir çözüm sunacağını söyledi. Küresel ödemeler, finansal platformlar ve para sistemleri dünyasında önemli bir paradigma değişikliğini tamamlamak için altyapı oluşturmak zaman alıyor. Kitle benimsemesinden önce, bilgisayar bilimcileri yıllarca araştırma, kodlama ve test yapmakla görevlendirilir. Cardano ekosistemindeki birçok araştırma konusunun sona ermesiyle Hoskinson, 2020’de uygulamaya doğru geleceğini düşünüyor:

Listede Ethereum ile birlikte çalışabilirlik gibi başka şeyler var. Bunu yapmak gerçekten zor değil. Bu Aralık’ta yapılacak zirvede yaptığımız büyük bir tartışma olacak.

Altcoin’lerle ilgili güncel haberler için “Kripto Para Piyasası Erirken, Bu 3 Altcoin Güçleniyor” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap