Cardano Kurucusu Charles Hoskinson: Kripto Para Sektörü Gelecekte Multi-Milyonluk Bir Endüstri Olacak!

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson: Kripto Para Sektörü Gelecekte Multi-Milyonluk Bir Endüstri Olacak!

Paylaş
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson: Kripto Para Sektörü Gelecekte Multi-Milyonluk Bir Endüstri Olacak!

Son zamanlarda piyasalardaki gerilemeye rağmen, kripto-para birimleri, faizi ve blockchain entegrasyonu, dünya çapındaki endüstriler arasında yükselmeye devam ediyor. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, medya spekülasyonlarının ortasında kripto paraların geleceği için twitterda iyimser bir paylaşım yaptı.

2013 başlarında kripto paralara ilgi gösteren Hoskinson, uzun vadede piyasa döngüleri ve kripto para birimlerinin içsel değeri konusunda uzmanlaştı.

Fiyat düşük olduğunda halkı kripto para birimine çevirmek için ana medyayı çağıran Hoskinson, 92.000 Twitter takipçisine, yeni gelişen sektör için “Geleceğin parlak” olduğunu ve temel blokaj teknolojisinin uygulamalarını hatırlattı.

“Kripto paraların bir sonraki düzenleme dalgasından sonra yeniden rekor kıracağı göz ardı ediliyor. Wall Street onlarca trilyon değerindeki sermayesiyle bu partiye katılacağa benziyor. Gelecek oldukça parlak.”

 Gelişmekte olan düzenleme ve kurumsal yatırımcı ilgisinin artmasıyla birlikte, Hoskinson, kripto-para piyasasında yakın zamanda bir boğa hareketi gerçekleştirdi. Bu, toplam endüstri değerlemesinin nihayetinde trilyonlara ulaşacağını gösteriyor.

Piyasadaki mevcut piyasa spekülasyonlarına rağmen, Hoskinson’ın tahminleri, Goldman Sachs ve Kıtalararası Borsası gibi kripto-para birimi ve Bitcoin vadeli işlem masaları açma planlarını ortaya koyan büyük finans şirketlerinin kabul edilmesindeki belirgin artışla uyumlu görünüyor.

Ethereum’un ilk kurucularından biri olan Charles Hoskinson, Bitcoin fiyatının artmasından ve ICO‘nun büyük medya ve yatırımcı ilgisinden çok önce kripto para sektörüne katıldı.

Forbes’a göre, Hoskinson, 2013 yılında ethereum kurucusu Vitalik Buterin ile tanıştığı ve pazarın boyutuna göre dünyanın ikinci en büyük kripto para birimini geliştirmeye yönelik yolculuğuna başladığı, Bitcoin Eğitim Projesi adlı bir çevrimiçi okul açmak için danışmanlık görevinden istifa etti.

Hoskinson, 2014 yılında Ethereum’dan ayrıldı ve KOBİ’ler, hükümetler ve eğitim enstitüleri için blockchain entegrasyon hizmetleri sunacağı Input Output Hong Kong (IOHK) adlı yeni bir proje başlattı.

IOHK kilit projesi Cardano (ADA), pazardaki en büyük kripto para birimine dönüştü ve şu anda 3.6 milyar dolarlık bir piyasaya sahip.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap