Cardano CEO’su Müjdeyi Verdi

Cardano CEO’su Müjdeyi Verdi

Paylaş
Cardano CEO’su Müjdeyi Verdi

Cardano’nun CEO’su tarafından yapılan açıklama, kripto para yatırımcılarını heyecanlandırdı. Ünlü CEO yaptığı açıklamada, Etiyopya devleti ile beraber Blockchain tabanlı yeni bir kripto para oluşturacaklarını açıkladı. Cardano’nun CEO’su Charles Hockinson, Etiyopya devleti ile her konuda anlaşmanın sağlandığını duyurdu. Bu projenin, Afrika’da hayatlarını sürdüren milyonlarca insana fayda sağlayabilmek için oluşturduklarını ifade etti.

Cardano CEO’su Hockinson tarafından alınan bu karardan sonra pek çok otorite konu hakkında açıklamalarda bulundu. Hockinson’un böyle bir projede yer almasını destekleyenler olduğu gibi gereksiz görenlerde var. Özellikle bu projenin oluşturulmasının, mevcut Cardano projesine ciddi zararlar vereceği yönünde ciddi bir korku var. Yeni projeye ayrılan sürenin ve çabanın, Cardano’da kullanılması gerektiğini savunan birçok kişi enerjinin yanlış alanda kullanıldığını savunuyor. Hockinson’un yeni kripto para oluşturmasının boş yere iş yükünü arttıracağı da düşünülüyor. Tüm bu açıklamaların dışında bazı analistlerde yeni projeye karşı pek sıcak bakmıyor. Konu hakkında yapılan açıklamalarda, Cardano’nun mevcut sistemde çok güzel bir yeri olduğunu ve yeni bir kripto para oluşturarak Cardano’nun güvenilirliğini sarsacağı da düşünülüyor.

Oluşturulacak yeni kripto paranın temel amacının uluslararası para gönderiminin çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamak olduğu öğrenildi. Hockinson yaptığı açıklamada, yeni oluşturdukları bu proje sayesinde kendilerine 6 milyondan fazla kullanıcının geleceğini öne sürdü. Ayrıca bu sistem sayesinde Etiyopya’da elektrik faturaları dijital bir sistemde ödenecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap