Cambridge Associates: Kripto Paralar İyi Bir Yatırım

Cambridge Associates: Kripto Paralar İyi Bir Yatırım

Paylaş
Cambridge Associates: Kripto Paralar İyi Bir Yatırım

Ünlü danışmanlık şirketi Cambridge Associates, kurumsal yatırımcılara bazı önemli önerilerde bulundu. Şirket, kurumsal yatırımcılara yaptığı öneride, kripto paralara yatırım yapmaları gerektiğini vurguladı. Bunun yanında kripto paralar ile alakalı gelişmeleri de an be an takip etmelerini söyledi.

Cambridge Associates’in en çok ilgi uyandıran tavsiyesi ise sanal paraların çok iyi bir yatırım aracı olduğu oldu. Ünlü şirket, emeklilik ve bağış fonları konusunda faaliyet gösteriyor. Boston’da işlerini yürüten ünlü şirket, toplam değerleri 300 milyar doları aşan firmaların 30 milyon dolarlık paralarını yönetiyor. Şirketin uzman analisti, tüm güçlüklere karşın tüm kurumların kripto para borsalarını yakından izlemeleri uzun vadede çok verimli olacağını belirtti. Analist yaptığı açıklamayı şu cümlelerle sürdürdü, “Kripto para yatırımı merkezi olmadığından dolayı riskli görülebilir doğrudur. Fakat bazı kripto paralar var ki tüm dünya piyasasını ele geçirebilecek güçte. Bu sebepten ötürü kripto para piyasasını çok yakından izlemek uzun vadede çok yararlı olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz yıl kripto paralardaki düşüşe de dikkat çeken analist, yaşanan bu düşüşün kripto para piyasasını bitirmediğini aksine daha da güçlendirdiğini belirtti. Analistin yayınladığı raporda ayrıca bütün yatırımcıların kendilerini kripto paralar konusunda sürekli olarak geliştirmeleri gerektiğini ve araştırmalarını da büyük bir titizlik içerisinde yapmaları gerektiğini açıkladı. Aynı zamanda kurumsal yatırımcıların özellikle bu iki konuya eğilmelerini ve bıkmadan araştırmalarını sürdürmelerini tavsiye etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap