Bzetmex borsasının kripto parası BZET Coin’in küresel seyahati XT.com ile başlıyor!

Bzetmex borsasının kripto parası BZET Coin’in küresel seyahati XT.com ile başlıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bzetmex borsasının kripto parası BZET Coin’in küresel seyahati XT.com ile başlıyor!

Eylül ayı içerisinde Bzetmex Global’i devreye alan Bzetmex kripto borsası, kendi kripto parası BZET Coin’in birinci küresel listelemesini 40 milyondan fazla üyesi olan, Asya merkezli dev borsayla gerçekleştiriyor. BZET Coin 25 Eylül’de XT.com’da listeleniyor.

Mayıs ayında Türkiye’de faaliyetlerine başlayan ve kısa müddette yüksek süreç hacmi ve kullanıcıya ulaşan Bzetmex, faaliyetlerine küresel ölçekte de devam ediyor. Eylül ayı içerisinde Bzetmex Global’in açıldığı muştusunu veren borsa, BZET Coin’in 25 Eylül’de XT.com’da birinci küresel listelemesini yapacağını duyurdu. BZET/USDT paritesiyle XT.com’da yer alacak olan BZET Coin’in yatırma süreçleri 24 Eylül, alım satım süreçleri 25 Eylül ve çekme süreçleri ise 26 Eylül’de başlayacak.

https://twitter.com/bzetmex/status/1702339068237840481

Konuya ait açıklamalarda bulunan Erdoğan Turan; “Bzetmex’in küresel arenada sahne almasıyla, birçok projemizi devreye alacağız. BZET Coin’i de, Bzetmex teknolojisini kullanan mahallî yahut küresel projelere ekleyeceğiz. Şu anda bu amacın birinci etabının birinci projesini yürütüyoruz. Bzetmex borsasında ön arzını gerçekleştirdiğimiz, dünyada 2 milyon kişinin oynadığı bir oyun projesinde BZET Coin’i pozisyonlandırdık. Projelerimizin hepsi takvimlendirilmiş formda hayata geçirilmeyi bekliyor, hepsi planlı. Bzetmex’te yer alan tüm projeler, BZET Coin’i destekleyecek ve geliştirecek.

BZET Coin için, XT.com ile başladığımız küresel listelemelerimiz sürat kesmeden devam edecek. Gayemiz 2024 yılı prestijiyle yüksek süreç hacmine sahip küresel ölçekli borsalarda BZET Coin’i yatırımcılarla buluşturmak.”

Bzetmex Hakkında;

2022 yılında büsbütün yerli sermaye ile kurulan, 2023 Eylül ayında küresel borsa açılışını duyuran Bzetmex, kullanıcılara geniş kripto para çeşitliliği, süratli süreç yapabilme imkanı, profesyonel tahlil dayanağı ve gelişmiş güvenlik tedbirleri sunar. Yüksek süratli süreçleri düşük maliyetle gerçekleştirmeyi sağlayan BZET Coin’i geliştiren Bzetmex, blockchain alanında da pek çok tahlil ile piyasadaki varlığına devam ediyor. Daha fazla bilgi için Bzetmex web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap