Bybit’ten F1 takımı Red Bull ile 150 milyon dolarlık anlaşma

Bybit’ten F1 takımı Red Bull ile 150 milyon dolarlık anlaşma

Paylaş
BTC Piyasası: Bybit’ten F1 takımı Red Bull ile 150 milyon dolarlık anlaşma

Singapur merkezli kripto para borsası Bybit, Formula 1’in önde gelen takımı Red Bull ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Üç yıllık anlaşma kapsamında Bybit, 150 milyon dolar ödeyecek. Böylece Bybit, isim hakkını alan Oracle’ın ardından Red Bull’un en önemli partneri haline geldi.

Bybit, Red Bull ile farklı alanlarda iş birliği yapacak. Ana Ekip Partneri statüsünün yanı sıra borsa, özel Kripto Para Borsası Partneri ve Teknoloji Kulukça Partneri oldu. Teknoloji Kulukça Partneri olarak Bybit, kripto okuryazarlığından yeşil teknolojilerin büyümesini teşvik etmeye kadar kriptoyla ilgili bir dizi girişimde Red Bull ile çalışacak. Ayrıca sürdürülebilirlik, çeşitlilik, STEM alanında kariyer ve blok zincirinde kadınların desteklenmesinin yanı sıra yeni kitleler kodlamayla tanıştırılacak.

Tüm bunlarla beraber Bybit, Red Bull’un taraftar token partneri rolünü de üstlendi.

2018 yılında kurulan Bybit’in altı milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Borsa, Kasım ayında da Arjantin milli futbol takımının ana sponsoru olmuştu.

F1 takımları, kripto para şirketleriyle giderek daha fazla ortaklık kuruyor. Crypto.com, Mayıs ayındaki Miami GP’sinin isim sponsoru olmuş ve Aston Martin ekibiyle anlaşmaya varmıştı. Geçtiğimiz günlerde de Alpine, Binance aracılığıyla kendi token’ını çıkaracağını açıklamıştı. Mercedes geçen yıl FTX ile anlaşma imzalarken McLaren de Türk şirketi Bitci.com ile ortaklığa gitmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap