Büyükler Uyurken Bu Altcoin ATH’yi Gördü: Tek Haberle Uçtu!

Büyükler Uyurken Bu Altcoin ATH’yi Gördü: Tek Haberle Uçtu!

Paylaş
BTC Piyasası: Büyükler Uyurken Bu Altcoin ATH’yi Gördü: Tek Haberle Uçtu!

Küçük sermayeli bir Ethereum rakibi, altcoin projelerinin geri düştüğü bir haftada kısa bir süre içinde %120 toparlandı. Düşük sermayeli bir Ethereum rakibi, altcoinler ve daha geniş kripto pazarları yaşam belirtileri göstermeye başlarken aniden büyük hamleler yapmaya başlıyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com’u takip etmeye devam ediniz.

BTC Piyasası: Büyükler Uyurken Bu Altcoin ATH’yi Gördü: Tek Haberle Uçtu! 1

ATH gören altcoin projesi

Telos, saniyede 10.000 işlem gerçekleştiren EOS.IO ağının üzerine inşa edilmiş bir EVM (Ethereum Sanal Makinesi) uyumlu blockchainidir. Telos EVM, Solidity tabanlı uygulamalar için ölçeklenebilir bir çözüm olmayı hedefliyor ve kullanıcılar ayrıca Ethereum (ETH) uygulamalarını çalıştırabilir ve dağıtabilir. Projenin web sitesinde şöyle yazıyor:

Diğer ölçeklenebilir EVM’lerin aksine, Telos EVM sadece orijinal Go Ethereum kodunun bir çatalı değildir. Telos Native blockchaininin sunduğu performanslardan tam olarak yararlanmak için sıfırdan yeniden tasarlanan tamamen yeni bir EVM.

BTC Piyasası: Büyükler Uyurken Bu Altcoin ATH’yi Gördü: Tek Haberle Uçtu! 2

Bir haftadan kısa bir süre önce, Telos’un yerel tokeni TLOS, 0,57 doların yakınında işlem görüyordu. 2 Şubat sabahı erken saatlerde TLOS, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,28 dolara ulaştı. Ralli, %124’lük bir kazanç sağlarken, daha büyük kripto varlıkları mütevazı ralliler kaydetti veya yatay işlem gördü. Telos’a göre, ağının üzerine inşa edilen 100’den fazla farklı proje var. Yakın tarihli bir blog gönderisinde Telos, “%100 kendi kendini yöneten bir sürüş paylaşımlı mobil Dapp” ​​olarak işlev gören BikeChain’e dahil olduğunu açıkladı. Açıklamada, “BikeChain, daha çevre dostu ulaşım biçimlerine doğru ilerleyerek dünyada gerçek bir fark yaratmaya yardımcı oluyor ve kullanıcıların bir bütün olarak BikeChain’in geleceğinde etkili olmaya devam ederken kazanmalarını sağlıyor” deniyor.

BTC Piyasası: Büyükler Uyurken Bu Altcoin ATH’yi Gördü: Tek Haberle Uçtu! 3

Aynı blog gönderisinde Telos, dünyanın en büyük merkezi olmayan uygulama izleyicisi DappRadar ile entegre olduğunu da duyurdu. DappRadar kullanıcıları artık Telos üzerine inşa edilen projeleri Ethereum (ETH), Solana (SOL) veya BSC ile olduğu gibi takip edebilir. Yazım sırasında, TLOS şu anda son yedi gün içinde %93 ve geçen yıl %2491.8 artışla 1.09 dolardan işlem görüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap