‘Büyük Şeyler Oluyor’ Diyen Analist, O Altcoin’i Övdü!

‘Büyük Şeyler Oluyor’ Diyen Analist, O Altcoin’i Övdü!

Paylaş
BTC Piyasası: ‘Büyük Şeyler Oluyor’ Diyen Analist, O Altcoin’i Övdü!

Popüler kripto YouTuber’ı Ben Armstrong (BitBoy), tanınan bir altcoin için tekrar gösterdiği gösterdiği. Yeni açıklamalarında, sıradaki boğada destekleyeceği projeyi açıkladı.

BitBoy, bu altcoin projesini ve topluluğunu seçiyor

Kripto analisti Ben Armstrong, dün bir tweet’te Donald Trump Jr. Rumble gösterisinde katılacağını söyledi. Armstrong’a nazaran, onun Rumble gösterisine önümüzdeki hafta çıkması planlanıyor.

Ünlü YouTuber, Trump Jr. ile yaptığı podcast sırasında kriptoyla ilgili odaklanmayı planladığı bahisler hakkında fikir verdi. Armstrong, SEC Lideri Gary Gensler’ı her vakit “otobüsün altına” attığını ve tıpkı vakitte XRP topluluğu üyelerinin çıkarlarını temsil ettiğini kaydetti.

BitBoy, sıradaki boğada XRP’yi destekleyecek

Açıklamaların Bitboy’un SEC-Ripple davası hakkında konuşabileceği ve muhtemelen Gensler’e tokat atabileceği aşikar. İki yılı aşkın müddettir devam eden dava, Armstrong da dahil olmak üzere kripto topluluğu üyeleri tarafından yakından takip ediliyor.

Ünlü YouTuber dava hakkında yorum yaptı. Buna nazaran, dava Ripple’ın lehine sonuçlanırsa XRP’nin toparlanacağına olan inancını lisana getirdi.

BTC Piyasası: ‘Büyük Şeyler Oluyor’ Diyen Analist, O Altcoin’i Övdü! 1

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Armstrong, sıradaki boğada XRP’yi destekleyeceğini açıkladı. Ayrıyeten, altcoin’in fiyat baskısının neredeyse bittiğini ekledi.

Yakın tarihli bir YouTube görüntüsünde emsal görüşleri tekrarladı. XRP, kripto piyasası bir sonraki boğa koşusuna girerken BitBoy’un büsbütün güvendiği tek altcoin.

BitBoy, Gensler’in uzaklaşmasını istiyor

Armstrong’un ayrıyeten Gensler’in vazifeden alınması için alenen davette bulunduğunu belirtmekte yarar var. FTX’in çöküşünün akabinde Armstrong, tarihin en büyük dolandırıcısı olarak tanımladığı borsanın kurucusu Sam Bankman-Fried (SBF) ile görüşme ve düzenleme düzenlemesi için SEC işvereninin vazifeden alınması gerektiğini argüman ediyor.

Açıklamalarında, “Bence Gary Gensler’ı çıkarmaları gerekiyor. Bence Gensler gitmeli. Ocak ayının sonuna kadar gitmesi gerekiyor. Nasıl hayatta kaldığını anlamıyorum. Tarihin en büyük dolandırıcısı [SBF] ile tertipli olarak buluşup düzenlemeyi planlamaya çalışamazsınız” dedi.

BTC Piyasası: ‘Büyük Şeyler Oluyor’ Diyen Analist, O Altcoin’i Övdü! 2

BitBoy, Donald Trump Jr’ın Rumble programına çıkmaya hazırlanırken ve devam eden Ripple – SEC davası hakkında yorum yaparken, Gensler’in aleyhte yaptırım aksiyonlarını eleştirmesi bekleniyor.

Ripple-SEC davası ne durumda?

Ripple SEC davası, 2020 yılının sonlarında başladı. Ripple, XRP’nin bir kripto para ünitesi olduğunu savunuyor. Fakat SEC XRP’nin bir menkul değer olduğunu tez ediyor. 2020 Aralık ayında başlayan dava süreci, sayısız iniş ve çıkışla 2023’e kadar devam etti.

2021’de SEC, Ripple’ın ticaret aktiviteleriyle ilgili dokümanları açıklaması için bir buyruk çıkardı. Fakat, mahkeme SEC’in XRP’nin menkul değer olarak kabul edilip edilmeyeceğine ait tüm içsel dokümanlarını açıklaması için Ripple’a lehte bir karar verdi. Davanın sonucu şimdi aşikâr değil.

BTC Piyasası: ‘Büyük Şeyler Oluyor’ Diyen Analist, O Altcoin’i Övdü! 3

Uzmanların dava sonrası XRP fiyat iddialarına bu yazıdan göz atabilirsiniz. Bu ortada, yasal sürecin bu yıl sone ermesi bekleniyor. Şu anda Ripple’in menkul değerler üzerinden yaptığı baskı nedeniyle kripto paraların lehine.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap