“Büyük Kilit Açma” Analistlerden Bu Metaverse Coin İçin Düşüş Uyarısı!

“Büyük Kilit Açma” Analistlerden Bu Metaverse Coin İçin Düşüş Uyarısı!

Paylaş
BTC Piyasası: “Büyük Kilit Açma” Analistlerden Bu Metaverse Coin İçin Düşüş Uyarısı!

Sandbox fiyatı konsolide oluyor, analistler fiyatta daha fazla düşüş öngörüyor. Sandbox, metaversede bir “megacity” yaratmaya hazırlanmak için birden fazla ortaklığa girdi. Şimdiye kadar Sandbox, metaverse’ini ortaya çıkarmak için 165’ten fazla ortak ve kurumla işbirliği yaptı. Metaverse coin projesi 13 Ocak 2022’de yeni bir arazi satışına hazırlanıyor. Analistler, metaverse tokeni düştükçe Sandbox fiyatında daha fazla konsolidasyon öngörüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: “Büyük Kilit Açma” Analistlerden Bu Metaverse Coin İçin Düşüş Uyarısı! 1

Bu metaverse coin projesine dikkat

Sandbox, 2021’in son çeyreğinde yüzde binin üzerinde kazanç sağlayan en büyük GameFi projelerinden biri. Analistler, metaverse projesinde daha fazla kayıp öngördüler. Sandbox fiyatı düşüş trendine devam edebilir. 2021’in son çeyreğinde büyük kazançlar kaydettikten sonra GameFi token Sandbox düşüş trendinde. Proje, The Walking Dead, Snoop Dogg, Adidas, CryptoKitties, Atari, Care Bears, The Smurfs, PWC, Hong Kong ve South China Morning Post gibi birçok markayla ortaklıklar kurdu. Sandbox, Megacity bölgesinin lansmanını duyurdu. Sanal dünyanın yeni bölgeyi açıklaması, önümüzdeki hafta başlarında resmi arazi satışının başlangıcını işaret edecek. Duyuru şöyle diyor:

The Sandbox, yeni ortakları kutlamak için 13 Ocak 2022’de yeni bir LAND satışını başlatacak ve bu, oyuncuların bugün açıklanan ortakların LAND’lerinin yakınında seçim sporları satın almalarını sağlayacak.

BTC Piyasası: “Büyük Kilit Açma” Analistlerden Bu Metaverse Coin İçin Düşüş Uyarısı! 2

Analistler, Sandbox’ın bir ayı piyasasında başlatıldığını ve altcoin’in yatırımcılara 400’den fazla teklif sunduğunu belirtti. Bir kripto analisti ve traderı olan @LadyofCrypto1, tüm ayı piyasalarının aynı olmadığını belirtiyor; ancak Sandbox, Axie Infinity, Rune gibi projeler 400 ila 2000 kat arasında geri dönüş sağladı.

Bir analist ve traderr olan @MacnBTC, 13 Ocak 2022 civarında büyük bir kilit açma öngördü. Analist, bunun GameFi tokeninini fiyatını olumsuz etkileyebileceğini açıklıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap