Büyük Bitcoin Çöküşünü Bilen Analist: Bu Altcoin’i Satın! Yerine Pirinç Alın

Büyük Bitcoin Çöküşünü Bilen Analist: Bu Altcoin’i Satın! Yerine Pirinç Alın

Paylaş
Büyük Bitcoin Çöküşünü Bilen Analist: Bu Altcoin’i Satın! Yerine Pirinç Alın

Kriptokoin.com – Bitcoin, geçtiğimiz günlerde Çin kaynaklı olarak piyasada yaşanan görkemli yükselişten önce büyük bir fiyat düşüşü yaşadı. Başarılı analistlerin çoğu, BTC’deki bu fiyat düşüşünü önceden tahmin edemedi. Ancak popüler bir analist olan Looposhi ise herkesi şaşırtarak BTC’deki fiyat çöküşünü aylar öncesinden öngördü. Şimdi ise Looposhi yeni bir altcoin tahmini ile herkesi yine şaşırttı.

Looposhi büyük Bitcoin çöküşünü doğru bildi! Şimdi ise Litecoin taminiyle şaşırtıyor

Son günlerde piyasa şiddeti artan bir volatiliteye maruz kalıyor. Bu nedenle Bitcoin ve altoin’ler her iki yönde de ciddi dalgalanmalar görüyor. 24 Ekim tarihinde ise Bitcoin fiyatı herkesi şaşırtarak 1.000 dolardan fazla değer kaybetti. Ancak daha ilginç olanı bu fiyat düşüşünü bir analist aylar öncesinden öngördü. Twitter’da Loopshi ismiyle bilinen popüler kripto para analisti, Ocak 2019’da attığı bir tweette Bitcoin’in düşeceği tarihi nokta atışı bildi.

Şimdi ise Loopshi, şaşırtıcı bir altcoin tahminiyle manşetleri süslüyor. Analist geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımda Litecoin yatırımcılarını kızdıracak açıklamalara imza attı. Analist açıklamasında yatırımcılara “Gümüş Bitcoin” olarak da anılan Litecoin’lerini satmalarını tavsiye ediyor. Twitter’da Loopshi konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Litecoin’i satın. Onun yerine pirinç ve konserve fasulye alın!

Loopshi’nin LTC tahmini son dönemdeki bazı analist görüşleri ile çelişiyor. Çünkü en büyük altıncı kripto para olan Litecoin’de artış öngören ve kripto paranın güçlü potansiyeline inanan bazı analistler var. Litecoin yazım sırasında yüzde 8 oranında artışla 48 dolardan ticaret yapıyor.

Ünlü analist, popüler altcoin Binance Coin’de ralli öngörüyor

Başarılı analist Loopshi, daha önceki açıklamalarında son dönemde ciddi yükseliş kaydeden bir altcoin olan Binance Coin (BNB)’de ralli beklediğini belirtti. Bitcoin Kâhini olarak da anılan Loopshi BNB ile ilgili şu açıklamaları yaptı:

Binance Coin (BNB)  2020’nin ortasında 100 dolara ulaşacak. Sonra büyük bir skandal olacak.

Analistin tahmini gerçekleşirse, Binance Coin (BNB)  2020’nin ortasında yüzde 400 oranında artacak ve 100 dolara ulaşacak. Son dönemdeki kritik altcoin tahminleri için “Piyasa Analisti “Bu 3 Altcoin Roketledi” Dedi ve Hedefledikleri Seviyeleri Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap