Büyük Altcoinleri Geçen ApeCoin, Fiyat Keşif Moduna Girdi!

Büyük Altcoinleri Geçen ApeCoin, Fiyat Keşif Moduna Girdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Büyük Altcoinleri Geçen ApeCoin, Fiyat Keşif Moduna Girdi!
  • Çalkantılı bir lansmandan sonra, Bored Ape Yat Kulübü’nün yeni ApeCoin tokeni fiyat keşif moduna girdi.
  • APE tokeni şu anda yaklaşık 15 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş bir değerleme ile işlem görüyor.
  • APE şu anda ilişkili NFT koleksiyonlarından daha iyi performans gösteriyor.

Bored Ape Yacht Club’a bağlı token, fiyat keşif moduna giriyor gibi görünüyor. Kısa süre önce 6,21 dolara düştükten sonra APE, 14 dolarda geçici bir denge buluyor gibi görünüyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Bored Ape Yacht Club’ın ApeCoin tokeni fiyat keşif moduna girdi

Bored Ape Yacht Club’a bağlı yeni bir token olan ApeCoin, airdrop’un ardından yükseliyor.  Muhtemelen dünyanın en çok aranan NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yacht Club, Perşembe günü ApeCoin adlı yeni bir token başlattı. Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club NFT sahipleri, sahip oldukları her NFT için ilgili koleksiyonlardan 10.094 ve 2.042 APE tokeni talep edebilir ve bir Bored Ape Kennel Club NFT’ye sahip olmaları durumunda tahsislerini artırabilir. 

Token başına yaklaşık 14 dolarlık mevcut fiyatla, dünkü airdrop kolaylıkla bugüne kadarki en büyük airdroplardan biri olarak sıralanıyor. APE tokeni, popüler karikatür maymun koleksiyonunun arkasındaki şirket olan Yuga Labs’tan ayrı olduğunu söyleyen yeni kurulan merkezi olmayan özerk bir organizasyon olan ApeCoin DAO tarafından piyasaya sürüldü. Token sahiplerine DAO üzerinde yönetim hakları vermeyi ve APE‘nin Bored Ape Yacht Club ekosistemindeki çeşitli Web3 uygulamaları ve oyunlarında bir para birimi olarak fayda sağlamasına yardımcı olmayı planlıyor.

BTC Piyasası: Büyük Altcoinleri Geçen ApeCoin, Fiyat Keşif Moduna Girdi! 1

Piyasa katılımcıları NFT’lere değil, APE tokenine yatırım yapıyor!

Ve Bored Ape Yacht Club, Justin Bieber ve Paris Hilton’un beğenilerini başarıyla çekmiş olan yeni ortaya çıkan NFT alanındaki en büyük ve en hızlı büyüyen markalardan biri olsa da, APE tokeninin şimdiye kadarki performansı, muhtemelen bazıları için bir şok olacak. APE’nin şu anda çok az faydası var veya hiç yok ve yalnızca mevcut ve gelecekteki ekosistem ürünlerinin çoğuyla potansiyel entegrasyon vaat ediyor. Ancak tamamen seyreltilmiş değerlemesi The Sandbox, Aave ve Polygon’dan daha yüksek. 

İlginç bir şekilde büyük airdrop, tokenin ilişkili NFT koleksiyonlarının taban fiyatlarını önemli ölçüde artırmadı. Her iki koleksiyon da tokenin duyurulmasıyla kısa süreliğine yükseldi, ancak ardından günlük kazançlarını hızla sildi. Şimdilik, piyasa katılımcılarının APE tokenine yatırım yapmakla daha fazla ilgilendikleri görülüyor. 

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap