Büyük Alman Borsası “Uçtan Uca”  Kriptolama Altyapısını Duyurdu

Büyük Alman Borsası “Uçtan Uca” Kriptolama Altyapısını Duyurdu

Paylaş
Büyük Alman Borsası “Uçtan Uca”  Kriptolama Altyapısını Duyurdu

BISON kripto-ticaret uygulamasını oluşturduktan sonra, Almanya’daki en büyük ikinci borsa, en yeni inisiyatifiyle kripto para birimini kabul etmeye devam ediyor.

Boerse Stuttgart, kripto para birimleri ve ilgili hizmetler için bir ticaret yeri ve bir ICO platformu oluşturuyor.

Boerse Stuttgart Group: 

“Dijital varlıklar için uçtan uca bir altyapı oluşturuyor. BISON üzerinden kripto para ticaretinin başlamasından sonra, yakında kripto para birimleri için çok taraflı bir ticaret merkezi ve güvenli saklama çözümleri için bir başlangıç ​​para teklifi (ICO) platformu olacak. Böylelikle Boerse Stuttgart Grubu dijitalleşme stratejisini sürdürmeye devam ediyor ve finansal piyasaların ve finansal ürünlerin dijital dönüşümünde öncü olmaya başladı ”dedi.

Borsanın CEO’su Alexander Höptner, grubun teknoloji, yönetmelik ve ticaret modelleri alanındaki know-how’ının BISON uygulamasını tamamlamak ve başarılı bir kripto ticaret ekosistemi oluşturmak için başarılı bir altyapı oluşturmak için uygun bir konuma getirdiğini belirtiyor.

“Bu temelde, hepsi bir çatı altında, dijital varlıklar için değer zinciri boyunca merkezi hizmetler sunabiliriz. Yatırımcılar ve piyasa katılımcıları Boerse Stuttgart Grubunun kalite, şeffaflık ve güvenilirlik anlamına geldiğini biliyorlar. Almanya merkezli bir sağlayıcı olarak bu standardı dijital dünyaya aktarmak istiyoruz. Dijital varlıkların kabul edilmesini destekleyeceğiz. ” diyor Höptner.

Bu sonbahar başlatmak için BISON uygulaması piyasa erişimini kolaylaştıracak ve kripto paraların serbest ve güvenli ticaretine izin verecek, böylece geleneksel bir borsa tarafından desteklenen dünyadaki ilk uygulama haline getirilecek. Uygulamaya başlamak için Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin‘de ticareti destekleyecek.

Lansmandan sonra grup, faaliyetlerini birincil ve ikincil piyasalara genişletmeyi planlıyor. ICO platformu, şirket finansmanı veya haklar ve varlıkları temsil etme gibi dijital token çıkarmaya ve grubun “standartlaştırılmış ve şeffaf süreçler” olarak tanımladığı yeni ICO projeleri başlatmaya hizmet edecek.

Bitcoin gibi dijital varlıklar için ticaret merkezi uçtan uca altyapının ayrı bir yönünü içerecek.

“ICO platformumuz aracılığıyla verilen alım satım sıralarında ikincil piyasada işlem yapılabilir. Bu, ICO’lar için önemli bir başarı faktörüdür. Alexander Höptner, aynı zamanda hem perakende hem de kurumsal yatırımcılardan kripto para ile işlem yapmak için düzenlenmiş ve güvenilir bir ortam taleplerine cevap veriyor” şeklinde açıklama yapıldı.

Saklama hizmetleri dijital varlıklar için farklı güvenlik konseptleri içerecek ve BISON ticaret uygulamasının lansmanı ile hali hazırda mevcut olacak. Grup, gözetim hizmetinin daha sonra tüm değer zinciri boyunca ve uygulamanın kendisinde kullanılmak üzere kullanılabileceğini belirtiyor. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap