Buterin: “TRON Bizi Geçerse İnsanlığa Olan İnancımı Kaybederim”

Buterin: “TRON Bizi Geçerse İnsanlığa Olan İnancımı Kaybederim”

Paylaş
Buterin: “TRON Bizi Geçerse İnsanlığa Olan İnancımı Kaybederim”

Ethereum’un CEO’su ve kurucusu olan Vitalik Buterin yaptığı açıklama ile şaşkınlık yarattı. Buterin yapmış olduğu açıklamada, TRON’un kendilerini geçmesi durumunda insanlığa karşı olan inancını yitireceğinden söz etti.

Bir haber kuruluşuyla röportaj yapan Ethereum’un kurucusu Vitalik, Ethereum’un piyasaya çıktığı günden bu yana gösterdiği performanstan ötürü mutlu olduğunu ifade etti. Ayrıca ekibi ve kendisinin Ethereum için çok çalıştığını da belirtti. Buterin yaptığı açıklamanın devamında ise piyasaya yeni giren conileri Ethereum’a rakip olarak görmediğini de ifade ederek bu hususda içinin rahat olduğunu dile getirdi.

Röportaj esnasında kendisine yöneltilen ‘Herhangi bir projenin sizi geçmesi durumunda üzülür müsünüz?’ sorusuna ise ortaya çıkacak projeye göre farklılık göstereceği yanıtını verdi. Ethereum Classic ve Zcash’in Ethereum’u geçmesi durumunda çok fazla üzülmeyeceğini ifade ederken TRON‘un kendilerini geçmesi durumunda ise çok üzüleceğini açıkladı. Ayrıca böyle bir şeyin gerçekleşmesi durumunda insanlığa karşı olan inancını da yitireceğini belirtti. Buterin açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Herhangi yeni bir projenin bizi geçeceğini açıkçası inanmıyorum. Ethereum Classic ve Zcash’in bizim önümüze geçmeleri durumunda ise üzülmem. Ancak TRON’un bizi geçmesine çok üzülürüm ve insalığa olan inancımı da tamamen yitiririm.” açıklamasında bulundu. Buterin, Ethereum‘un menkul kıymet olup olmaması sorusuna ise projenin yasal ekibine bakmak gerektiğini ifade etti. Vitalik aynı zamanda Ethereum projesine çok emek verdiğini de ayrıca belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap