Buterin: “Ethereum’un Pazar Üzerinde Büyük Bir Etkisi Var”

Buterin: “Ethereum’un Pazar Üzerinde Büyük Bir Etkisi Var”

Paylaş
Buterin: “Ethereum’un Pazar Üzerinde Büyük Bir Etkisi Var”

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, katıldığı bir programda Ethereum ve kripto paralar ile ilgili birtakım değerlendirmelerde bulundu. Buterin, Ethereum’un fiyat değişikliği başta olmak üzere dijital paralarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Tüm bunların yanında Vitalik, ICO’ların geleceği, Ethereum fiyatının kripto para dünyası için önemi ve Satoshi’nin çalışmaları hakkında da açıklamalarda bulundu.

Vitalik’e yöneltilen ilk soru ise Ethereum’un fiyat değişikliği hakkında oldu. Vitalik bu sorunun geleceğini bildiğini söyleyerek Ethereum’un bütün kripto paralar üzerinde çok güçlü bir etkisi olduğunu ifade etti. Vitalik, “İşletmeler ve tüm geliştiriciler, dijital paraların yapısını, doğasını anlamaya başladı. Ayrıca kripto paraların kendi değerleri olduğunu da idrak etmeye başladılar. Tüm bunların dışında Blockchain teknolojisinin insanlığa büyük katkı sağladığının da farkındalar.” ifadelerini kullandı.

Vitalik Buterin yaptığı açıklamanın devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Birçok kişi fiyatların çok önemli olmadığını ifade etse de aslında durumun böyle olmadığını biliyoruz. Elbette fiyatlar bu ağın güçlenmesinde ve büyümesinde çok büyük bir etken. Fiyatların artması demek çok daha fon toplamak demek. Bu yüzden fiyat artışı hiç kuşkusuz önemlidir.” açıklamasını yaptı. Ethereum’un CEO’su aynı zamanda ICO’ların Ethereum’un başarılı olmasında çok büyük etkileri olduğunu da kabul etti. İddiaya göre Ethereum’da şu an ICO’lar olmasa bile ağın rahat bir şekilde gelişebileceği belirtildi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap