Business.Club Ekosistemi Büyümeye Devam Ediyor

Business.Club Ekosistemi Büyümeye Devam Ediyor

Paylaş
Business.Club Ekosistemi Büyümeye Devam Ediyor

Kripto para cüzdanlarından Business.Club, sunduğu hizmetlerle dikkat çekmeye devam ediyor.

Kripto para kullanıcıları Business.Club’ın hizmetlerini kullanarak paralarını saklayabiliyor, farklı kripto paralar arasında dönüşüm yapabiliyor veya Business.Club’ın kendi tokenı olan BCT’leri kullanarak farklı avantajlar elde edebiliyorlar.

BCT’nin Faydaları

BCT kullanıcıları tabii ki Business.Club hizmetlerini kullanırken belli başlı avantajlar elde ediyorlar. Ancak BCT’nin faydaları bununla sınırlı değil.

Business.Club’ın kurduğu sistem aynı anda hem şirketin hem de yatırımcıların kar elde etmesi fikrine dayanıyor. Yatırımcılar BCT kullandıkça Business.Club’ın elde ettiği gelir miktarı artıyor, Business.Club da elde ettiği bu gelirin belli bir kısmını düzenli olarak yatırımcılarla paylaşıyor.

Yatırımcılar bu tokenları Business.Club ekosistemi içerisinde rahatlıkla kullanabiliyorlar. BCT tokenıyla yapılan işlemlerden işlemin değerine bakılmaksızın yüzde 0.25 oranında komisyon kesiliyor. Ancak bu oranın zaman içerisinde düşürülmesi bekleniyor.

Cüzdanı da Var

Kripto para kullanıcıları BCT kullanmasalar da Business.Club’ın cüzdanını kullanabiliyorlar. Yatırımcılar bu cüzdanda Bitcoin, Monero, Dash, Ripple (XRP) Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Tether (USDT) gibi kripto paraları tutabiliyorlar.

Şirket yakın zamanda CoinPayments ve ShapeShift ile ortaklık kurduğu için kullanıcılar iki farklı kripto para birimi arasında kolayca geçiş yapabiliyorlar. BCT kullanıcıları ellerindeki parayı başka bir kripto paraya dönüştürürken sıradan kullanıcılara kıyasla daha düşük bir işlem ücreti ödüyorlar.

Kullanıcılar Business.Club’ın hizmetlerinden faydalanırken şirketin referans sistemine de dahil olabiliyor, Business.Club’a yeni üyeler katarak fazladan gelir elde edebiliyorlar.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap