Bu Web 3.0 Coin’inin Dev Haberleri Var: Fiyatı Fırladı!

Bu Web 3.0 Coin’inin Dev Haberleri Var: Fiyatı Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Web 3.0 Coin’inin Dev Haberleri Var: Fiyatı Fırladı!

Ortaklıklar, cross chain entegrasyonları ve büyük bir borsa listesi, API3 (API3) fiyatı için %50 artış sağladı. Analist Jordan Finneseth, bu üç faktörün 3.0 coin fiyatına etkisini değerlendiriyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Web 3.0 coin dev haberlerle tekrar 5 dolara ulaştı

TradingView’den elde edilen veriler, API3 (API3) fiyatının 3 Şubat’ta 3,22 dolara düşmesinden bu yana %72 artarak 17 Şubat’ta 5,55 dolara yükseldiğini gösteriyor.

BTC Piyasası: Bu Web 3.0 Coin’inin Dev Haberleri Var: Fiyatı Fırladı! 1

Fiyat artışının üç nedeni Amberdata ortaklığı, Avalanche ağında Airnode’un piyasaya sürülmesi ve Binance’de yeni bir borsa listesi…

Amberdata ve veri beslemelerinin başlatılması

API3 için son yükseliş ivmesi, veri kaynağı yayınlamak için Amberdata ile yeni bir ortaklık ortaya çıkardığında başladı. Oracle sağlayıcıları, veri aktarımlarını genellikle üçüncü taraf tarzında ele almıştır, ancak API3’ün merkezi olmayan API’ler ve on-chain veri kaydı kullanma yaklaşımı, geliştiricilerin ve Blockchain protokollerinin dikkatini çeken alternatif bir tasarım sunuyor.

https://twitter.com/Amberdataio/status/1483821104636563459

Airnode entegrasyonu ve API3 Alliance ortaklıkları

API3 için yükseliş durumunu oluşturan ikinci bir gelişme, Avalanche ağında Airnode’un piyasaya sürülmesi oldu. Ek olarak, geçtiğimiz birkaç ay içinde, 150’den fazla veri sağlayıcısı, 180’den fazla API sağlayıcısına erişim sağlayacak olan NEAR protokolü ve Aurora ile yeni bir ortaklığa devam etmek için API3 Alliance’a katıldı.

https://twitter.com/API3DAO/status/1493229875997511695

Airnode, gerçek dünyadaki verileri akıllı sözleşmeler aracılığıyla erişilebilir kılmak için herhangi bir web API’sini doğrudan Blockchain uygulamalarına bağlamak için tasarlanmış bir Web3 ara yazılımıdır; bu, aracı hizmet sağlayıcılarını ortadan kaldıran ve veri sağlayıcılarını kendi Blockchain oracle’lerine dönüştürmeye yardımcı olan bir süreçtir.

Binance’deki Web 3.0 coin listesi

API3’e geçen ay ek bir destek sağlayan üçüncü bir faktör, hacim olarak en büyük kripto para borsası olan Binance’de yeni bir listeleme oldu.

Bu listelemenin önemine dair kanıtlar, listeleme öncesindeki ortalama 17 milyon dolardan %752 artarak 21 Ocak’ta 145 milyon dolara yükselen API3 için 24 saatlik işlem hacmine bakıldığında bulunabilir. API3 şu anda Binance, Coinbase, KuCoin ve Huobi Global dahil olmak üzere hacme göre ilk altı kripto para borsasından dördünde mevcut.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap