Bu Sabahın En Çok Kazandıran Üç Kripto Parası

Bu Sabahın En Çok Kazandıran Üç Kripto Parası

Paylaş
Bu Sabahın En Çok Kazandıran Üç Kripto Parası

Bitcoin, Ethereum gibi büyük kripto paralar an itibarıyla epey durgunlar. Coinmarketcap verilerine baktığımızda bunların dünden bugüne pek hareket etmediklerini görüyoruz.

Bazı kripto paralar ise yüzde 10’dan fazla değer kazanarak güne oldukça iyi bir başlangıç yaptılar.

Günün Kazandıranları

Şu anda çoğu kripto para kısmen stabil bir performans sergiliyor. Bitcoin fiyatı tıpkı dün olduğu gibi 8 bin 100 doların biraz üstünde, Ethereum fiyatı ise 150 doların biraz altında seyrediyor.

Bazı kripto paralar ise 13 Ocak gününe epey iyi bir başlangıç yaptılar. Coinmarketcap verilerine göre bugün piyasanın en çok kazandıran koini yüzde 17’lik artışla DxChain Token (DX) oldu. Geçtiğimiz gün 0.0008 dolar seviyesinde olan DX fiyatı an itibarıyla 0.0010 dolara kadar çıkmış durumda.

Listeye baktığımızda DX’in hemen ardından son zamanların popüler kripto parası Synthetix Network Token’ı görüyoruz. Bir DeFi (merkezsiz finans) platformu olan Synthetix (SNX), yüzde 16 oranında değer kazanarak 0.8 dolar seviyesinden 0.9 dolara kadar çıktı.

TomoChain’in bu iki kripto paranın ardından listede üçüncü sırada yer aldığını görüyoruz. Kendisini token ekonomisinin “en verimli tokenı” olarak öne süren TomoChain, yüzde 12 oranında değer kazanarak 0.43 dolar seviyesinden 0.48 dolara çıktı.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap