Bu NFT Tokenleri, CryptoPunks’ı Bile Solladı: Patladı!

Bu NFT Tokenleri, CryptoPunks’ı Bile Solladı: Patladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu NFT Tokenleri, CryptoPunks’ı Bile Solladı: Patladı!

Azuki adlı anime NFT tokenleri 300 milyon dolarlık satış hacmini görüyor ve bu haliyle şimdiden Bored Apes ve CryptoPunks’ı geride bırakmış görünüyor. Anime avatarlarından oluşan bir NFT koleksiyonu olan Azuki, bir aylık satışlarda Bored Apes ve CryptoPunks’ı geride bıraktı. Azuki şu anda 344 milyon doları aşan satış hacmiyle en çok işlem gören sekizinci koleksiyon. Forbes’un bildirdiğine göre, içerik oluşturucular sonunda bir animasyon dizisi ve oyun elde etmeyi hedefliyorlar. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Bu NFT Tokenleri, CryptoPunks’ı Bile Solladı: Patladı! 1

Yeni gözde bu NFT tokenleri

The Bored Ape Yacht Club ve CryptoPunks, şimdi NFT koleksiyonları arasında en üst sıralarda yer almak için 10.000 anime benzeri karakterle rekabet ediyor. Gelecek vadeden bir anime NFT koleksiyonu olan Azuki, bu yılın başlarında piyasaya sürüldü ve yalnızca son 30 günde 300 milyon dolardan fazla satış gerçekleştirdi ve geçen ay dijital tahsilat işlemlerinde 1 numara oldu. Bu bilgiler OpenSea verilerine dayanıyor. Blockchaine bağlı dijital sanat eserleri olan NFT’ler, yalnızca 2021’de 41 milyar dolardan fazla satışla geçen yılın başından bu yana popülaritesini artırdı. Gelişmekte olan piyasaya, her ikisi de en az bir milyar dolar değerinde tüm zamanların işlem hacmine sahip olan ve tüm zamanların işlem hacminde ilk iki sırayı oluşturan ikonik CryptoPunks ve Bored Ape Yacht Club koleksiyonları hakim oldu.

BTC Piyasası: Bu NFT Tokenleri, CryptoPunks’ı Bile Solladı: Patladı! 2

Kendini “internetin patencileri” olarak adlandıran Azuki, yine de onlara yetişiyor. OpenSea’ye göre, şu anda 344 milyon dolar değerindeki Etheri aşan satışlarla genel olarak en çok işlem gören sekizinci koleksiyon. DappRadar’a göre, tek bir Azuki en az 43.000 dolara, en pahalıları yaklaşık 500.000 dolara satılıyor. Azuki’nin arkasındaki Los Angeles merkezli yaratıcılar, koleksiyonu 12 Ocak’ta OpenSea’de başlattı. İşlemin başlamasından sadece dört dakika sonra, koleksiyonun tükendiğini tweetlediler. Forbes’a göre, gişe rekorları kıran ilk teklif 29 milyon doları buldu. Forbes, yapımcıların Azuki’nin sonunda bir animasyon dizisine, oyunlara ve ürünlere sahip olmasını istediğini bildirdi. Web sitesi, “Bir Azuki, metaversedeki kimliğinizdir – birlikte inşa edelim” diyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap