Bu NFT Projesinden Müjde: Yatırım Deviyle Görüşüyor!

Bu NFT Projesinden Müjde: Yatırım Deviyle Görüşüyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu NFT Projesinden Müjde: Yatırım Deviyle Görüşüyor!

NFT yatırımcılarını yakından ilgilendiren son gelişme, popüler Bored Ape Yacht Club koleksiyonunun arkasındaki girişim Yuga Labs’ın 5 milyar dolar fon sağlayacak bir finansman turu için Andreessen Horowitz ile görüşmesi. Anlaşma, koleksiyonun arkasındaki ekibin ilk kurumsal yatırımı olacak. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

NFT projesi, 5 milyar dolarlık finansman için a16z ile görüşüyor

Financial Times’a göre, popüler Bored Ape Yacht Club koleksiyonunun arkasındaki girişim, Andreessen Horowitz (a16z) ile 5 milyar dolara kadar değerde bir finansman turu için görüşüyor. Bored Ape Yacht Club, şapka veya gözlük gibi çeşitli özelliklere sahip çizgi film maymunlarının 10.000 dijital görüntüsünden oluşan bir koleksiyonu ve yatırımcıları arasında rapçi Eminem, NBA yıldızı Steph Curry ve televizyon sunucusu Jimmy Fallon gibi ünlü isimler bulunuyor.

BTC Piyasası: Bu NFT Projesinden Müjde: Yatırım Deviyle Görüşüyor! 1

Kaynaklara göre, Yuga Labs şu anda diğer firmaların yanı sıra risk sermayesi devi a16z’ye milyonlarca dolarlık bir hisse satmayı tartışıyor. Herhangi bir anlaşma, Yuga Labs’a yapılan ilk kurumsal yatırımı ifade edecek ve büyüyen NFT koleksiyonu piyasasında önemli bir oyuncu olarak rolünü yükseltecek.

NFT piyasası düzeltmeye rağmen patlamaya devam ediyor

NFT piyasası, en çok aranan koleksiyonları yayınlayan birkaç önemli oyuncu tarafından yönetiliyor. Bored Ape Yacht Club NFT’leri, önceki yedi gün içinde 2.083 satışla toplam 182.4 milyon dolara ulaştı. Kripto para piyasası için 2022’ye acımasız başlarken, NFT’ler aldırış etmeden patlamaya devam ediyor. NonFungible.com’dan alınan verilere göre, yalnızca geçen hafta NFT satışları 926 milyon dolara ulaştı. Geçen yıl, toplam NFT satış hacmi 14 milyar dolara yükseldi.

BTC Piyasası: Bu NFT Projesinden Müjde: Yatırım Deviyle Görüşüyor! 2

Justin Bieber, 1,3 milyon dolar değerinde Bored Ape NFT’si satın aldı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız 30 ocak tarihli gelişmelerde, Kanadalı megastar Justin Bieber’ın Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonundan satın alması satın alınan parçanın taban fiyatını 100 ETH’nin üzerine çekti. İşlem resmi olarak Bieber tarafından açıklanmasa da, parçanın taban fiyatını yükseltmek için yeterli oldu. Kurucularından birinin Türk olduğu Bored Ape Yacht Club, Ethereum ağında oluşturulmuş 10.000 benzersiz karikatür primat görüntüsünden oluşur. En popüler NFT koleksiyonunun arkasındaki şirket olan Yuga Labs’ın, dijital eseri en büyük Web3 markalarından biri yapacak olan 5 milyar dolarlık bir değerleme istediği söyleniyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap