Bu Metaverse Coin’den Türkiye Atılımı: Fiyatı Yükselişte!

Bu Metaverse Coin’den Türkiye Atılımı: Fiyatı Yükselişte!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin’den Türkiye Atılımı: Fiyatı Yükselişte!

Web3 ve metaverse, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “dijital seferberlik” çağrıları yaptığı “Forum Metaverse” etkinliğinin başlıca konularıydı. Son gelişmelerde, Elon Musk’un annesi Maye Musk tarafından desteklenen metaverse coin RACA ekibi, başkent Anakara’yı metaverse’e taşımak üzere Ankara Büyükşehir Belediyesi ile görüşmeye geliyor.

RACA ekibi Mansur Yavaş ile görüşecek

Kripto dünyasının önde gelen isimi Tesla CEO’su Elon Musk’un annesi tarafından kurulan RACA’nın Türkiye ayağına göre, önümüzdeki haftalarda Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecekler ve dünya çapındaki metaverse’i tartışacaklar. RACA Türkiye, USM faaliyetleri için önce Mansur Yavaş, ardından Ekrem İmamoğlu ile görüşecek.

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin’den Türkiye Atılımı: Fiyatı Yükselişte! 1

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın geçmişte metaverse ile ilgili açıklamalar yaptığı biliniyor ancak görüşmeyle ilgili henüz herhangi bir ayrıntı bilgi verilmedi. Los Angeles, Bari ve Helsinki’den sonra Open Ar Cloud Association, Ankara’yı dördüncü test şehri olarak seçti. Bu duyuru Mansur Yavaş tarafından da desteklendi. Teknolojik yeniliklere verdiği destekle tanınan Yavaş, RACA’nın toplantı duyurusu hakkında henüz bir açıklama yapmamasına rağmen olumlu sonuçlar çıkacağı genel beklenti.

Metaverse coin RACA USM nedir?

Radio Caca, dünyanın her yerinde tek bir sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet tabanlı bireyler tarafından işletilen merkezi olmayan bir organizasyondur (DAO). RACA, Binance Smart Chain (BSC) ağının BEP-20 standardında geliştirilen, projenin yerel tokenidir. Bu yardımcı program tokeni, müzik ve dijital sanat alanındaki ürünler ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır. Ayrıca RACA, USM Metaverse’deki arazi, nadir kaynaklar ve diğer NFT’leri çıkarmak için de kullanılır. Kullanıcılar, USM Metaverse’de RACA’yı bir yönetişim tokeni olarak kullanabilir.

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin’den Türkiye Atılımı: Fiyatı Yükselişte! 2

Metaverse coin USM, iki yıl boyunca Roblox ve Tencent Games tarafından oluşturulan bir MMO 3D Mapping Metaverse. USM, oyuncuların oynayarak para kazanmalarını sağlayacak bir mini oyun piyasaya sürecek. Axie Infinity oyununda RACA, AXS rolünü üstleniyor. Ayrıca, Final Fantasy XIV tarzında tasarlanacak, ancak savaşlarla değil, sadece FFXIV yapısıyla. Avatar Sürümü, Eylül 2021’de piyasaya sürülecek. USM Metaverse için resmi çıkış tarihi Mart 2022’dir. Kriptokoin.com olarak hazıraldığımız RACA rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap