Bu Metaverse Coin’den Kıymetli Haber: Onmilyonluk Program!

Bu Metaverse Coin’den Kıymetli Haber: Onmilyonluk Program!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin’den Kıymetli Haber: Onmilyonluk Program!

Metaverse coin projesi The Sandbox (SAND), girişimlere 50 milyon dolar yatırım yaparak metaverse’ün gelişimini hızlandıracak metaverse hızlandırıcı programını duyurdu. Animoca Brands yan kuruluşu, program için yılda 30 ila 40 Blockchain girişimini hedeflemek için girişim hızlandırıcı firma Brinc ile ortaklık kuruyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Popüler metaverse coin projesinden fon hamlesi

Te Sandbox Metaverse Hızlandırıcı Programı, her potansiyel projeye 250.000 dolara kadar yatırım tahsis edecek ve en iyi performans gösteren projelere ek teşvikler sağlayacaktır. Bonuslar, The Sandbox (SAND) coin’i ve The Sandbox’ın metaverse’ünndeki LAND isimli dijital gayrimenkulü içerir. Bunun dışında, en iyi performans gösteren startuplar, ek yatırım hibelerine ve yüksek profilli danışmanlara da erişebilecek.

The Sandbox Kurucu Ortağı Sebastien Borget’e göre, program yeni bir metaverse girişimcileri dalgasını destekleme hedefinin genişletilmesidir. Bu sayede, dünya çapındaki girişimler fikirlerini hayata geçirebilir.  Başvurular başladı ve ilk yatırım partisinin 2022’nin ikinci çeyreğine kadar devam etmesi planlanıyor. Program, Animoca Brands ve Brinc’in girişimlerin gelişimini desteklemeyi amaçlayan bir işbirliği çalışması olan Launchpad Luna’da yürütülüyor.

Program, herhangi bir tek varlığa ait olmayan metaverse’leri destekliyor. Animoca Brands’in Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Yat Siu’ya göre, açık metaverse “açıklık, eşitlik, kullanıcı yönetimi ve dijital mülkiyet haklarına dayalı, katılımcı ve işbirliğine dayalı sıfır toplamlı bir ortam yaratmak için inanılmaz bir fırsat sunuyor.” Yazım sırasında The Sandbox (SAND), yüzde 1.3’lük bir yükseliş ile 3.32 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap