Bu Metaverse Coin’den Gizemli Duyuru: Fiyatı Sıçradı!

Bu Metaverse Coin’den Gizemli Duyuru: Fiyatı Sıçradı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin’den Gizemli Duyuru: Fiyatı Sıçradı!

Legend of Fantasy War (LFW) bugün CoinMarketCap’te %31’in üzerinde arttı ve en yüksek değeri kazanan metaverse coin listesinin ilk sırasına yerleşti. Fiyatın neden arttığını anlamak için Legend of Fantasy War ve LFW token’e göz atalım.

Legend of Fantasy War (LFW) nedir?

Legend of Fantasy War (LFW), Ekim 2021’de piyasaya sürülen Blockchain tabanlı bir RPG oyunu. Oyun Unity oyun motoruyla yapıldı ve oyunculara sürükleyici bir deneyim sunuyor. Legend of Fantasy War oyununun özü, oyuncuların kendi NFT kahramanları ordusunu kurmaları, savaşlara girmeleri ve onları zafere götürmeleri üzerine tasarlandı. Her NFT kahramanının kendi yetenek ve yetenekleri vardır ve karakterler Blockchain üzerine inşa edildiğinden oyuncular oyun içi eşyaları üzerinde tam kontrole sahiptir. Yazım sırasında, bir NFT karakterinin ortalama maliyeti 1 BNB.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Metaverse Coin’den Gizemli Duyuru: Fiyatı Sıçradı! 1

LFW ekonomisine dahil olan ve NFT’lerini teşvik almak için kullanan kullanıcılar, orijinal yatırımlarını hızla geri alabilirler. Ayrıca oyuncular NFT kahramanlarını her an satarak ilk yatırımlarını geri alabilirler. Kullanıcılar yakında oldukça yoğun olan LFW’nin NFT pazarında ekipman, sarf malzemeleri, moda ve arazi satın alabilecekler. LFW ise oyunun yerel kripto para birimi. Bugün %30’un üzerinde değer kazandı…

Metaverse coin projesinde gizemli duyuru

Bugün CoinMarketCap’te LFW, gün içinde neredeyse %30’luk bir kazançla en iyi performans gösteren metaverse coin. LFW’nin Twitter hesabındaki gizemli duyuru, bugünkü fiyat artışının nedeni olabilir:

https://twitter.com/Legend_LFW/status/1495684730318032899

Tweet’e göre grafik, merak uyandıran bir mesajla yaklaşan bir patlamayı gösteriyor. Duyurunun neleri içereceği bilinmemekle birlikte, LFW piyasası bugün önemli bir yükseliş ivmesi gösterdi. LFW’nin yazı yazılırken 2,5 milyon dolarlık bir piyasa değeri var ve bu da onu çok az değerli bir girişim haline getiriyor. Ayrıca, 24 saatlik işlem hacmi 886 bin dolar ve bu büyüklükteki bir proje için son derece yüksek bir rakam. Genel olarak, LFW’nin uzun vadeli büyük bir potansiyeli var ve token Şubat 2022’de göz önünde metaverse coin listesine alınabilecek bir token. LFW’en sonra %17 yükselen inSure DeFi (SURE) CMC listesinde ikinci sırada yer alıyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine (bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap