Bu Metaverse Coin’den 2 Değerli Ortaklık! “Fiyatı Yükselebilir”

Bu Metaverse Coin’den 2 Değerli Ortaklık! “Fiyatı Yükselebilir”

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin’den 2 Değerli Ortaklık! “Fiyatı Yükselebilir”

Metaverse coin projesi Bloktopia (BLOK), Chiliz (CHZ) ve Algorand (ALGO) ile bir ortaklık açıkladı. Bu durum, Türkiye’de yaygın bir şekilde takip edilen Selcoin’in de ilgisini çekti ve “piyasalar canlandığında” fiyatlarda olumlu bir hareket görülebileceğini söyledi. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Popüler metaverse coin, yeni ortaklıklar kurdu

Metaverse projesi Bloktopia (BLOK), metaverse’üne Algorand (ALGO) ve Chiliz’in (CHZ) katıldığını duyurdu. Bloktopia, Polygon tarafından desteklenen ve üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir metaverse’tür. Bloktopia’da, 21 seviyeden (21 milyon Bitcoin’e yapılan bir atıf) oluşan merkezi olmayan bir sanal gerçeklik gökdeleni, kullanıcıların kripto bilgilerine ve kapsamlı içeriğe tek bir yerden erişmeleri için bir merkez görevi görür.

https://twitter.com/bloktopia/status/1491806376003182593

https://twitter.com/bloktopia/status/1491743553738919941

Bloktopia’nın “sakinleri”, kendilerini temel bilgiler veya daha gelişmiş kripto öğrenmeleri konusunda eğitebilir, sanal gayrimenkul sahibi olarak gelir elde edebilir, oyun oynayabilir, ağlar kurabilir ve daha fazlasını yapabilir. Ayrıca, reklamcılar ve sponsorlar, özel bir NFT mekanizması aracılığıyla platformun kullanıcı tabanından para kazanabilir. Kullanıcılar, kripto topluluğu için bir VR deneyimi sağlayarak, Bloktopia’nın dört temel unsurunu (öğren, kazan, oyna ve yarat) deneyimleyebiliyor. Bloktopia, kullanıcıların platformda etkileşime girebilecekleri çeşitli öğeler ekleyerek son derece ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi yaratmayı amaçlıyor.

Selcoin, fiyatlarda yükseliş bekliyor

Bu ortaklığın ardından, Twitter’da 680 binin üzerinde takipçisi bulunan Selcoin konuya yönelik bir paylaşımda bulundu. Selcoin, “Bloktopia bugün Chiliz ve Algorand ile partnerlik açıkladı. Kaliteli partnerler. Bir duyuru daha olacakmış,” ifadelerini kullandı. Ardından, bu gelişmenin, piyasalar canlandığında fiyatlara yansıyacağını düşündüğünü belirtti.

Geçtiğimiz hafta boyunca piyasalarda genel bir geri çekilme dolayısıyla birçok coin düşüş yaşadı. Yakın bir zamanda toparlanma kaydedilse de yatırımcıları tatmin edebilecek bir artış görülmedi. Yazım sırasında Bloktopia (BLOK) yüzde 4.35’lik bir düşüş ile 0.024 dolardan işlem görüyor. Algorand (ALGO), yüzde 5.59’luk bir kayıp ile 0.98 dolardan el değiştiriyor. Son olarak, Chiliz (CHZ) de yüzde 5’lik bir düşüş ile 0.22 dolarda.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap