Bu Metaverse Coin Tek Haberle Fırladı: İşte Detaylar!

Bu Metaverse Coin Tek Haberle Fırladı: İşte Detaylar!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin Tek Haberle Fırladı: İşte Detaylar!

Metaverse coin oyunları, Bitcoin ve Ethereum yükselirken, bugün tarihi kar oranlarının keyfini çıkarıyor. Birazdan göz atacağımız Planet Sandbox (PSB), 24 saat içinde %85’ten fazla kazanç elde eden, günün yüksek performanslı metaverse projesi. Fiyatın neden bu kadar yüksek olduğunu keşfetmek için Planet Sandbox’a ve PSB token’in piyasasına bakalım.

Planet Sandbox (PSB) Nedir?

Ekim 2021’de piyasa sürülen Planet Sandbox, Blockchain projeleri arasında en büyük üçüncü şahıs Sandbox oyunu olmayı vaat ediyor. Kullanıcıların NFT’lerle diğer oyuncularla savaşmanın yanı sıra mekanlar inşa etmelerine ve sahip olmalarına olanak tanıyan sanal alanlar içeriyor. Oyuncuların envanterlerindeki her öğeyi özelleştirebileceği bir inşa modu, oyuncuların diğer oyunculara meydan okuyabileceği çok oyunculu bir arena ve amacın üssünüzü savunmak olduğu Tower Defense’e benzer bir PvE modu dahil olmak üzere çeşitli modlara sahip. Devam etmeden önce, Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerini buradan (bölüm-1, bölüm-2) inceleyebilirsiniz.

Binalar, mobilyalar, manzaralar, arabalar, silahlar, zırhlar ve NPC’ler dahil olmak üzere Planet Sandbox’taki her öğe bir NFT olarak doğrulandı. Her NFT’nin nadirliği, özelliklerine ve niteliklerine göre belirleniyor. Projenin PSB ve PULV token’leri, oyuncuları oyun içi görevleri, dövüşleri ve diğer etkinlikleri tamamladıkları için ödüllendirmek üzere oyna-kazan mekanizmasının ekosistemine güç veriyor.

Metaverse coin oyunun fiyatı neden yükseliyor?

28 Ocak’ta Planet Sandbox, PC Versiyonu testini yayınladı ve oyuncuların oyunu kendileri denemelerine izin verdi. Ancak PSB’nin fiyatı bugüne kadar düşüyordu ve PSB’nin müşterisinin serbest bırakılmasına piyasanın biraz gecikmeli tepkisini gösterdi. Buna ek olarak, Planet Sandbox ekibi toplulukta oldukça aktif ve toplam 6120 PSB ödül havuzuna sahip bir PC turnuvasına ev sahipliği yapıyor. Turnuvaya sadece üç gün kaldığını hatırlatmak gerekiyor:

Planet Sandbox (PSB) token’in son fiyat artışı, büyük olasılıkla proje için artan topluluk desteğinin yanı sıra turnuvanın bitiş tarihinin yaklaşmasından kaynaklanıyor. Planet Sandbox’ın 24 saatlik işlem hacmi de son 24 saatte 1,4 milyon doları aştı. Yazım sırasında günlük %12 yükselişle 0.3286 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin Tek Haberle Fırladı: İşte Detaylar! 1

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap