Bu Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 2.000 Yaptı! Sırrı Ne?

Bu Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 2.000 Yaptı! Sırrı Ne?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 2.000 Yaptı! Sırrı Ne?

Kripto piyasası bu hafta yaşam belirtileri gösteriyor, Bitcoin ve Ethereum’un her ikisi de hafif fiyat artışlarına tanık oluyor. Metaverse coin tarafında, son 24 saat içinde fiyatı yüzde 2.000’in üzerinde artan, yeni çıkarılan bir token olan MarkMeta’yı (MMT) izledik. Gelin bu projeye bir göz atalım ve fiyatın neden bu kadar yükseldiğini keşfedelim.

Metaverse coin “MMT” fiyatı neden yükseldi?

MarkMeta (MMT) fiyatının %2.000’lik patlaması, büyük olasılıkla, yeni listelenen kripto paraların deneyimlediği normal FOMO çılgınlığının sonucu. MMT, yalnızca PancakeSwap’ta işlem görüyor ve tüm hacim bu merkezsiz borsadan geliyor.

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 2.000 Yaptı! Sırrı Ne? 1

MMT, şu anda 24 saatlik işlem hacminde 766 bin dolara ulaştı. Bu hacim, özellikle MarkMeta’nın şu anda Minimum Uygulanabilir Ürüne veya merkezi olmayan bir uygulamaya sahip olmadığı için biraz fazla olduğu söylenebilir.

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin, Tek Günde Yüzde 2.000 Yaptı! Sırrı Ne? 2

Yukarıdaki bscscan verileri incelendiğinde, analist Mark Arguinbaev’e göre MMT token için endişe verici olan toplam arzının %59’unu dört sözleşme adresinin kontrol etmesi. İyi haber, mevcut token’lerin %29’unu tutan en üst adres NULL’dur ve bu token’lerin yakıldığını gösteriyor.

MarkMeta (MMT) nedir?

MarkMeta (MMT), 15 Şubat 2022’de piyasaya sürülen Unreal Engine ile oluşturulmuş gerçekçi görsellere sahip bir BSC MMORPG oyunu. Kullanıcılar, oyunları, merkezi olmayan uygulamaları ve sanal dünyaları kendi platformları aracılığıyla birbirine bağlamak amacıyla projeyi kurdu ve sahiplendi. Big MarkMeta Marketplace, metaverse oyuncularının tüm oyun içi eşyalarını NFT’ler olarak geliştirmesine, üretmesine ve güvenli bir şekilde değiştirmesine olanak tanıyan pazaryeridir.

Okullar ve üniversiteler gibi eğitim hizmetleri, iş toplantıları ve bankacılık gibi üretkenlik hizmetleri, pazaryerleri gibi ekonomi hizmetleri ve oyun ve alışveriş gibi eğlence hizmetlerinin tümü MarkMeta ekosisteminin bir parçası. Buna ek olarak, MarkMeta, tamamen kendi topluluğuna ait olan çeşitli önerilere oy vermekten sorumlu olan bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) yapısına sahip. Metaverse coin projesi şu anda yapım aşamasında ve Marketplace, dApp ve Laboratory’nin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine (bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap