Bu Metaverse Coin Tek Günde Uçtu: Yüzde 1.700 Yaptı!

Bu Metaverse Coin Tek Günde Uçtu: Yüzde 1.700 Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin Tek Günde Uçtu: Yüzde 1.700 Yaptı!

Yakın zamanda yayınlanan bir metaverse coin bugün gün içinde %1700’den fazla değer kazandı. Görünüşe göre Metaverse kripto paraları bir kez daha çekiş kazanmaya başlıyor ve birçoğu bu hafta önemli fiyat artışları görüyor. Özellikle Metaverse ALL BEST ICO (METAALLBI) olarak adlandırılan bir kripto para, son 24 saatte %1700’ün üzerinde kazanç sağlayarak bugün dikkatleri üzerine çekti. Yazım sırasında metaverse coin 0.008806 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Kriptokoin.com olarak Metaverse ALL BEST ICO’ya ve tokeni METAALLBI’ya daha yakından bakalım ve fiyatın neden bu kadar yükseldiğini görelim.

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin Tek Günde Uçtu: Yüzde 1.700 Yaptı! 1

Metaverse coin Metaverse ALL BEST ICO (METAALLBI) nedir?

8 Mart 2022’de CoinMarketCap‘te listelenen Metaverse ALL BEST ICO, adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcıların farklı projeler oluşturmasını ve başlatmasını sağlayan bir launching platformu. Platform ekibi, platformda başlatılan kripto projelerinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için tam destek sağlayacak ve platformda başlatılan her token, ALLBI ailesinin bir parçası olarak kabul ediliyor. Metaverse ALL BEST ICO’nun amacı, çalışmak ve birbirlerinin projelerini desteklemek için büyük bir grup meydana getirmek. Teknik incelemeye göre, platformda aşağıdaki projeler zaten başlatıldı.

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin Tek Günde Uçtu: Yüzde 1.700 Yaptı! 2

onLEXpa. Çevrimiçi kurslar ve projeler geliştirme konusunda uzmanlaşmış, Avrupa merkezli bir eğitim sitesi.

LibreFree. Serbest çalışanların bağımsız kariyerlerini oluşturmalarını ve daha fazla serbest çalışma fırsatı elde etmelerini sağlayan bir platform.

Metaverse Future. Metaverse oynayarak kazanılan bir proje

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin Tek Günde Uçtu: Yüzde 1.700 Yaptı! 3

İşlemlerin çoğu PancakeSwap’tan

Token söz konusu olduğunda, iyi haber, işlem hacminin çoğunun merkezi olmayan bir borsa olan PancakeSwap‘tan gelmesi. Bununla birlikte, token sahiplerinin dağılımına baktığımızda, üç hesabın toplam arzın %98’inden fazlasını elinde tuttuğunu görebiliriz. Dağıtıcının ve diğer iki adresin arzın %98’inden fazlasını elinde tutması oldukça uyumlu çünkü bu, ilk üç adresten birinin tokeni kolayca boşaltabileceği ve fiyatı neredeyse sıfıra indirebileceği anlamına geliyor. Bu nedenle, bu tokeni satın almak istiyorsanız dikkatli olmalısınız. Ayrıca, arzın yalnızca %0,1’i sağlıklı bir piyasa için neredeyse yeterli likidite sağlamayan PancakeSwap’ta. Bununla birlikte, web sitesi son derece basit bir yapıya sahiptir. Ekip, tokenlerini bol miktarda yakıp web sitelerini yenilerse, bu proje büyük bir potansiyele sahip olabilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap