Bu Metaverse Coin İçin Yarın Büyük Gün! “Fiyatı Patlayabilir”

Bu Metaverse Coin İçin Yarın Büyük Gün! “Fiyatı Patlayabilir”

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin İçin Yarın Büyük Gün! “Fiyatı Patlayabilir”

Popüler metaverse coin Decentraland (MANA), metaverse moda haftası etkinliğinin öncesinde potansiyel bir kırılma için boğaların dikkatini çekiyor.

Decentraland, merakla beklenen metaverse moda haftasına ev sahipliği yapacak

Decentraland ilk “Metaverse Moda Haftası” etkinliğine  ev sahipliği yapmaya hazırlanırken MANA önemli bir yükseliş dürtüsü için hazırlanıyor olabilir. Yarından itibaren Decentraland, birden fazla pist şovu, parti ve pop-up mağazaları içeren dört günlük bir sanal podyuma ev sahipliği yapacak. Etkinlikte Dolce & Gabbana, Tommy Hilfiger, Dundas ve Etro dahil olmak üzere moda dünyasından bir dizi büyük ismi ağırlayacak. Fabricant dahil olmak üzere birçok dijital moda markası, yeni koleksiyonlarını sanal olarak sergileyecek. 

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin İçin Yarın Büyük Gün! “Fiyatı Patlayabilir” 1

Decentraland Foundation’ın Yaratıcı Direktörü Sam Hamilton bir basın demecinde metaverse’de “uykuya” bile ihtiyacınız olacak” dediği ilginç açıklamalara yer verdi:

Metaverse Moda Haftası aracılığıyla, metaverse”nin ne anlama geldiğinin ufkunu genişletmeye çalışıyoruz. Sadece moda dünyasının oyun alanını yükselttik ve sınırlamaları azalttık.

Türünün ilk örneği olan etkinlik gözleri Decentraland’e çevirdi. Bu, yakın tarihli bir Gartner raporunun 2026 yılına kadar dünya nüfusunun %25’inin metaverse’de günde en az bir saat geçireceğini tahmin etmesinden sonra geliyor. MANA henüz haberlere tepki vermemiş olsa da, analistlere göre kendisini bir yükseliş patlaması için konumlandırıyor olabilir.

Metaverse coin fiyatı çitayı yükseltiyor

Metaverse coin MANA, dört saatlik grafiğinde bir baş-omuz formasyonu geliştiriyor. Teknik formasyonun 2.52 dolardaki boyun çizgisinin üzerinde belirleyici bir kapanış, analistlere göre FM2.88 dolara doğru %12’lik bir artışla sonuçlanabilir. İyimser hedef, formasyonun boynu ve başı arasındaki mesafeden türetilir.

BTC Piyasası: Bu Metaverse Coin İçin Yarın Büyük Gün! “Fiyatı Patlayabilir” 2

İyimser görünümün hakim olması için MANA’nın 2,35 dolar destek seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam etmesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Bu fiyat noktasındaki herhangi bir zayıflık belirtisi, yatırımcıların pozisyonlarından çıkmaya teşvik edebilir. Bu koşullar altında, MANA fiyatının 2.20 dolara kadar geri çekilmesi bekleniyor. Mevcut seviyelerde, piyasa değerine göre en büyük 32.kripto para birimi olan MANA 2,60 dolar bandında işlem görüyor. Metaverse hakkında detaylı bilgi için, Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberine (bölüm-1, bölüm-2) göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap