Bu Meme Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni!

Bu Meme Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Meme Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni!

Popüler meme coin projeleri Dogecoin ve Shiba Inu Perşembe gecesi sessiz kalsa da, piyasa değerine göre 4053.sıradaki WalterInu (WINU), 7 Ocak’taki %142’lik yükselişle köpek temalı rakiplerini geride bırakıyor. Bu yazıda, WalterInu’ya dair istatistiklere ve son fiyat hareketlerine göz atalım.

7 Ocak’ın meme coin patlaması: WalterInu (WINU)

WalterInu (WINU) son 24 saatlik zaman dilimlinde %142 arttı ve yazının yazıldığı sırada 0.000005204 dolardan işlem görüyor. Köpek temalı kripto, Bitcoin’e karşı %145, Ethereum’a karşı %150’den fazla değer kazandı. Karşılaştırma için, Dogecoin son 24 saat içinde %0,51 düştü ve yazının yazıldığı sırada 0.1564 dolardan işlem görüyor. Kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu, aynı süreçte %1.14 düşüşle 0.00002956 dolara geriledi. Aşağıdaki grafik WINU token’in 7 Ocak performansını gösteriyor.

BTC Piyasası: Bu Meme Coin Fırladı: İşte SHIB ve DOGE’i Geçmesinin Nedeni! 1
  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız, Shiba Inu’nun (SHIB) adres etkinliğine dair son verilere buradan göz atabilirsiniz.

WalterInu nedir?

WalterInu, sahibi Victoria Leigh’in fotoğrafını Twitter’da yayınlamasından sonra 2018’de popüler bir internet köpeği meme’i haline gelen bull terrier Nelson’dan ilham alıyor. Binance Smart Chain’de (BSC) piyasaya sürülen kripto para, Perşembe günü erken saatlerde ATH seviyesi 0,000007076 doları kaydetti. Meme token’in arkasındaki proje, NFT’ler ve satın almak için “peluşlar” şeklinde koleksiyonları tanıtmayı planladığını söylüyor.

Projenin CoinMarketCap metnine göre Walter Inu, ilk günlerinde 24 saatten kısa bir sürede Twitter’da 1000 takipçi kazandı. Walter’ın arkasındaki fikir, kripto topluluğuna yeni bir moda sembolü ve “Walter” adlı yeni bir marka tanıtmak ve gelecekte “Walter”ı, tüm blokajlarda çeşitli yardımcı programlarla genişletilecek şekilde kavramsallaştırmaktır.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap