Bu Kripto Paralara Dikkat: Düşüş Oranı Yüzde 60’ı Geçti!

Bu Kripto Paralara Dikkat: Düşüş Oranı Yüzde 60’ı Geçti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Kripto Paralara Dikkat: Düşüş Oranı Yüzde 60’ı Geçti!

Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) temalı piyasaya sürülen versiyon 2 isimli memecoin’ler çöküşe geçti.

Kripto piyasasındaki memecoin trendleri bitmek bilmiyor. Son devirlerde ortaya çıkan tanınan coin’lerin 2.0 isimli versiyonları, çok büyük yükselişler sergilemişti. Bu alandaki artışları gören kripto yatırımcıları, ilgili coin’lerde inanılmaz bir hacim yarattı. Ancak 2.0 temalı coin’lerde başlayan satış dalgası, büyük bir çöküşü getirdi. Onlarca coin’de yüzde 60’ı aşkın paha kayıpları görülürken, bunlar ortasında en çok dikkat çeken ise ETH, SHIB ve DOGE temalı projeler oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Kripto Paralara Dikkat: Düşüş Oranı Yüzde 60’ı Geçti! 1

Memecoin’lerdeki Tehlike Büyüyor

Piyasanın yükselişinden fırsat bilen yüzlerce kişi, bölümdeki trendler ilgili memecoin piyasaya sürüyor. Uzun bir vakittir memecoin piyasasının hakimi olan PEPE temalı coin’ler, yeni 2.0 isimli projelere bıraktı. Son devirdeki fiyat hareketleriyle piyasada rüzgar estiren 2.0 isimli coin’ler, bu sefer yatırımcılarını üzdü.

2.0 ismiyle çıkartılan memecoin’lerin neredeyse tamamında büyük düşüşler gözlemlendi. Hatta ETH, SHIB, DOGE ismine çıkartılan memecoin’lerdeki düşüş oranı, yüzde 70’e kadar yaklaştı. Piyasa ve yatırımcı kitlesi ismine büyük bir tehlike arz eden bu memecoin’ler, fiyat yapısıyla tartışma konusu yaratmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap