Bu Kripto Para Platformu Faaliyetlerini Askıya Aldı!

Bu Kripto Para Platformu Faaliyetlerini Askıya Aldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Kripto Para Platformu Faaliyetlerini Askıya Aldı!

Kripto para piyasası düşüş trendi içerisine girerken birtakım kripto para platformlarından gelen haberler, yatırımcılarını üzdü. Son gelen haberlere nazaran bu kripto para borsası, faaliyetlerini askıya aldığını duyurdu! İşte detaylar…

Belçika’nın birinci ve tek kripto para borsası Bit4You, faaliyetlerini askıya aldı!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Belçikalı kripto para borsası Bit4You, kilit ortaklarından biri olan kripto kredi şirketi CoinLoan’ın Estonya’daki bir mahkeme tarafından iflas soruşturmasının açıklanmasının akabinde faaliyetlerini askıya aldı. Öte yandan Medium’da paylaşılan bir gönderide paylaşılan bu haber, birçok yatırımcının dikkatini çekti. Birçok yatırımcının dikkatini çeken bu olay sonrası kullanıcılar Twitter üzerinden yansılarını belirttiler.

BTC Piyasası: Bu Kripto Para Platformu Faaliyetlerini Askıya Aldı! 1

Kripto para borsası Bit4You, CoinLoan’ın iflas ettiğini Estonya’daki bir mahkeme beklenmedik bir halde CoinLoan’a 24 Nisan’da para çekme süreçleri de dahil olmak üzere tüm süreçleri durdurma buyruğu vermesiyle öğrendi. Bununla birlikte kripto para borsası Çarşamba günü Medium üzerinden bir blog gönderisi paylaştı ve artık bir dijital varlık sorumlusu olarak gerekli kayda sahip olmadığını söyledi. Bit4You, kripto kredi şirketi CoinLoan’da tutulan fonların geri alınmayacağına dair şimdi rastgele bir belirti olmadığını da kelamlarına ekledi.

Bit4You, CoinLoan’da bulunan varlıklarını açıkladı!

Bir başka yandan tanınan kripto borsası varlık listesini de yayınladı. Birçok yatırımcı için son derece kıymetli olan bu rezerv delili ve CoinLoan’da bulunan rezervleri yayınlaması, platformun şeffaflığını yansıtıyor. Öte yandan Bit4You, CoinLoan’da sakladığı varlıklar ortasına 4,2 milyon dolar kıymetinde 145.3 BTC, 2.1 milyon dolar bedelinde 1097.5 ETH ve 160 bin dolar bedelinde 501 adet BNB dahil olmak üzere farklı varlıkların ölçülerini listeledi.

BTC Piyasası: Bu Kripto Para Platformu Faaliyetlerini Askıya Aldı! 2

Peki kripto kredi şirketi CoinLoan nasıl kapatıldı? Estonya’daki bir mahkeme Pazartesi günü CoinLoan’a para çekme süreçleri de dahil olmak üzere faaliyetlerini durdurma buyruğu verdi. Öte yandan geçtiğimiz Haziran ayında platform, Terra ekosisteminin çöküşünün akabinde fonlarının tükenmesini önlemek için para çekme süreçlerini 24 saatlik devir başına 5.000 dolar ile sonlandırmıştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap