Bu Hafta Tabanları Gören 5 Altcoin ve Son Beklentiler!

Bu Hafta Tabanları Gören 5 Altcoin ve Son Beklentiler!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Hafta Tabanları Gören 5 Altcoin ve Son Beklentiler!

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, bu hafta kripto para piyasasının dalgalı hareketler göstermesiyle bir arada bu 5 altcoin projesi taban düzeyleri gördü. Bununla birlikte önde gelen kripto para analistleri, bu altcoin projeleri için beklentilerini ortaya koydu! İşte detaylar…

Dipleri gören 5 altcoin projesi için uzmanlar açıklamalarda bulundu!

Kripto para analistleri, 21-28 Nisan tarihleri ortasında kripto para piyasasının en çok kaybeden 5 altcoin projesini inceledi. Haftanın en düşük performans gösteren altcoin projeleri ise şu biçimde:

  • PancakeSwap (CAKE) fiyatı yüzde 21,00 oranında düştü.
  • Optimism (OP) fiyatı yüzde 10.56 düştü.
  • OKB (OKB) fiyatı yüzde 9.77 düştü.
  • Zilliqa (ZIL) fiyatı yüzde 9.06 düştü.
  • Synthetix (SNX) fiyatı yüzde 9.06 düştü.

PancakeSwap (CAKE) 

Bu haftanın en çok kıymet kaybeden ve taban düzeyleri gören altcoin projeleri ortasında listenin birinci sırasında PancakeSwap (CAKE) yer alıyor. CAKE fiyatı, 19 Nisan’da yükselen bir takviye sınırından ayrıldığından beri düştü. Daha evvel, bu çizgi Haziran 2022’den beri yerinde duruyordu. Bu nedenle, bu çizginin kırılması üst istikametli hareketin sona erdiği manasına geliyor. Dahası, CAKE Fiyatı 3,20 dolarlık yatay takviye alanının altına düştü ve bu süreçte yeni bir yılın en düşük düzeyine geriledi. Şu anda, dijital varlık 2,60 dolarlık fiyat düzeyi dayanağının içinde süreç görüyor.

BTC Piyasası: Bu Hafta Tabanları Gören 5 Altcoin ve Son Beklentiler! 1

CAKE için fiyat düşerse, 0,70 dolara kadar keskin bir düşüş yaşanabilir. Fakat, bir sıçrama gerçekleşirse CAKE token fiyatı 3,20 dolarlık alan yararını tekrar ziyaret edebilir.

Optimism (OP) 

Popüler altcoin Optimism (OP) fiyatı Şubat ayının başından bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Daha yakın vakitte, bu sınır 15 Nisan’da bir redde neden oldu (kırmızı simge). Fiyat hareketi, 2 dolarlık yatay dayanak alanıyla birleştiğinde, düşüş eğilimi olarak kabul edilen azalan bir üçgen oluşturuyor. Uzmanlara nazaran, bu bir kırılmanın en muhtemel senaryo olduğu manasına gelir.

BTC Piyasası: Bu Hafta Tabanları Gören 5 Altcoin ve Son Beklentiler! 2

Uzmanlara nazaran OP aşağı kırılırsa, bir sonraki en yakın takviye, yükselen bir takviye çizgisi ve yatay dayanak alanı tarafından oluşturulan 1,40 dolar düzeylerine ulaşacaktır. Lakin OP sıçrama yaparsa 2,40 dolardaki direnç çizgisine ulaşabilir.

OKB (OKB)

Bir öteki yandan tanınan altcoin OKB fiyatı 17 Şubat’tan bu yana simetrik bir üçgen içinde süreç görüyor. Simetrik üçgen nötr bir formasyon olarak kabul edilir, yani hem kırılma hem de kırılma mümkündür. Şu anda fiyat formasyonun ortasında süreç görüyor.

BTC Piyasası: Bu Hafta Tabanları Gören 5 Altcoin ve Son Beklentiler! 3

Uzmanlara nazaran düşük performans gösteren kripto düzeyini kaybederse, en yakın takviye alanı olan 34 dolara düşebilir. Lakin, bir kırılma gerçekleşirse, OKB tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 72 dolara ulaşabilir.

Zilliqa (ZIL) 

Haftanın en çok kıymet kaybeden projeleri ortasında Zilliqa (ZIL) de yer alıyor. ZIL fiyatı, 0.035 dolarlık direnç alanının 27 Nisan’da reddedilmesinden bu yana düşüş gösterdi. Alan Eylül 2022’den beri yerinde duruyor. Bu nedenle uzmanlara nazaran, çok kıymetli bir direnç düzeyidir.

BTC Piyasası: Bu Hafta Tabanları Gören 5 Altcoin ve Son Beklentiler! 4

Uzmanlara nazaran düşüş devam ederse, Zilliqa (ZIL) en yakın takviye alanı olan 0,024 dolara kadar gerileyebilir. Lakin, fiyat tekrar ivme kazanırsa, 0.035 dolarlık bölgeyi tekrar test edebilir.

Synthetix (SNX)

Listedeki bir başka altcoin Synthetix (SNX) olarak yer alıyor. SNX fiyatı Ağustos 2022’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Daha yakın vakitte, çizgi 19 Nisan’da bir redde neden oldu. Artık, fiyat 2,20 dolarlık yatay takviye alanına yakın süreç görüyor.

BTC Piyasası: Bu Hafta Tabanları Gören 5 Altcoin ve Son Beklentiler! 5

Fakat uzmanlara nazaran SNX fiyatı aşağı kırılırsa, 1,40 dolara kadar bir düşüş yaşanabilir. Lakin SNX sıçrama yaparsa 2,90 dolardaki direnç çizgisine ulaşabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap