Bu Göğüs Coin’de Balina Süreçleri Patladı! “Ralli Olabilir”

Bu Göğüs Coin’de Balina Süreçleri Patladı! “Ralli Olabilir”

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Göğüs Coin’de Balina Süreçleri Patladı! “Ralli Olabilir”

Meme coin bir ralliye hazırlanırken Dogecoin fiyatı bir gecede yüzde 7 arttı. Ağdaki kullanıcılar, 100.000 doları aşan işlemlerin yüzde 111 artmasıyla balina etkinliğinin iki katına çıktığını belirtiyor. Analistler, Dogecoin’de bir kırılma öngörüyor ve 0.16 dolar olarak bir hedef belirlediler.

Meme coin DOGE’da bir kırılma geliyor mu?

Uzmanlara göre Dogecoin fiyatı, ağdaki zincir içi aktivite büyük bir artışa tanık olduğu için yükseliş trendine devam edebilir. Analistler, balina işlemleri tırmanırken Dogecoin’de bir ralli öngörüyor. Dogecoin fiyatı geçen hafta yaklaşık yüzde 15 artış kaydetti ve bazılarına göre meme coin, bir fiyat rallisi için hazır. IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, büyük cüzdan yatırımcıları son 24 saat içinde daha aktif hale geldi. 100.000 doları aşan işlemlerde yüzde 111 artış var.

BTC Piyasası: Bu Göğüs Coin’de Balina Süreçleri Patladı! “Ralli Olabilir” 1

Büyük hacimli işlemlerdeki ani artış, sıklıkla balina aktivitesiyle ilişkilendirilir. Büyük cüzdan yatırımcıları tarafından birikim, meme coin için yükselişte. Balinalar, 26 Mart 2022 itibariyle Dogecoin’de 40 milyon doların üzerinde para bulunduruyor. Kullanıcılar, balinaların meme coin’i indirimli olarak topladığı her piyasa döngüsünde bir birikim aşaması gözlemlediler.

Analistler neler bekliyor?

Analistler, Dogecoin fiyat trendini değerlendirdi. Pivot noktası olarak 0.13 dolar ve meme coin için ilk büyük direnci 0.14 dolar olarak belirlediler. FXStreet analistlerine göre, Dogecoin fiyatında daha geniş bir kırılma, DOGE’u 0.16 dolara gönderebilir. Analistlere göre büyük bir direnç seviyesi, 0ç16 dolarlık hedefle çakışıyor ve pivotu geçememek, yatırımcılar arasında aşağı yönlü bir anlatıyı körükleyecektir.

BTC Piyasası: Bu Göğüs Coin’de Balina Süreçleri Patladı! “Ralli Olabilir” 2

FXStreet analistleri, Ichimoku perspektifinden Dogecoin fiyat eğiliminin çok zayıf görünmediğine inanıyor. Analistler, Dogecoin’de bir boğa piyasasını teyit edeceği için başka bir yukarı yönlü hareket öngördüler. Analistler, meme coin’in düşüş trendine Mayıs 2021’de başladığını ve Dogecoin yatırımcılarının ayı piyasasında 321 günden fazla beklediğini belirtti. Meme coin’in mevsimsel döngüleri, Dogecoin’de bir yükseliş kırılmasına ve devamına işaret ediyor. Kriptokoin.com verilerine bakıldığında DOGE, yazım sırasında 0.14 dolardan el değiştiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap